22 08 2019

Переваги цирконієвої коронки

Переваги цирконієвої коронки
Проблеми із зубами торкалися кожного з нас, як мінімум раз в житті. На жаль, не всі можуть похвалитися ідеальним станом зубів, особливо це стосується людей похилого віку.

Бувають випадки, коли зуб або ряд зубів випадають, травмуються або вибиваються в результаті травми. Звичайно, в першу чергу, це псує естетичний вигляд, особливо, якщо це передні зуби. Крім цього, людина не може повноцінно приймати їжу, що може здорово відбитися на стан органів травної системи і привести до серйозних захворювань.

Сучасна медицина може позбавити пацієнта від подібних проблем! Сьогодні на ринку стоматологічних послуг є безліч варіантів відновлення зуба, де мова піде про цирконієвої коронки. Що ж це таке?

Цирконієва коронка - це конструкція, яка не знімається, вона повністю повторює колір і форму справжнього людського зуба. Цю коронку можна встановити як на руйнується зуб, так і на імплант. Така коронка - це чудовий вихід із ситуації, коли пломба вже не рятує. Якщо вас зацікавили цирконієві коронки, то радимо перейти за даним посиланням economstom.ru/cirkonievye_koronki.html, не гаючи часу.

Головні переваги цирконієвої коронки

Звичайно, у такого методу відновлення зубів є безліч плюсів, ми ж розповімо про основні з них:

- пацієнт отримує первозданний зовнішній вигляд, адже цирконієва коронка візуально просто відрізнити від справжнього зуба, людина знову набуває впевненість і починає посміхатися;

- цирконій - це гарантія стовідсоткової сумісності, а значить у пацієнта не виникає ніяких алергічних реакцій;

- під час протезування видалення нерва не знадобиться, виготовлення самої коронки дуже точне і індивідуальне, тому людина проходить з нею дуже довго, а під коронкою можна не бояться розвитку карієсу;

- така коронка має легку вагу, пацієнтові не здається, що у нього в роті знаходиться чужорідне тіло;

- обточування зуба при установки коронки відбувається на мінімальному рівні;

- сама коронка з часом не змінює свій початковий колір.

Для того, щоб встановити цирконієву коронку, необхідно отримати професійну консультацію лікаря-ортопеда. Після цього фахівці роблять зліпок, виявляють колір зуба і виготовляють коронку. Під час виготовлення коронки стоматолог повинен підготувати зуб до установки коронки або провести лікування зуба, якщо воно необхідне. Після цього встановлюється і сама цирконієва коронка.
Интересные материалы читать все
Проблема очистки воды касается не только жителей загородных домов, но и обитателей мегаполисов. Качество текущей по трубам..
Установка системы очистки воды — какую лучше выбрать
19 сентября 0 комментария
У перекладі з німецької мови слово шлагбаум означає впало дерево. Цей пристрій придумали з метою здійснення обмеження і контролю..
Шлагбаум - відмінне рішення для успішної охорони територій та об'єктів
18 сентября 0 комментария
Крестик – один из наиболее распространенных символов Веры в Божественное Присутствие, который можно увидеть на теле практически..
17 сентября 0 комментария
«В наибольшей безопасности находиться тот, кто всегда настороже» - это выражение приписывают древнеримскому поэту Публилию Сиру...
17 сентября 0 комментария