02 10 2019

У чому полягає користь бойових мистецтв для жінок і дівчат?

У чому полягає користь бойових мистецтв для жінок і дівчат?
Давно минули ті часи, коли жінка, що займається традиційно чоловічими видами спорту, викликала у навколишніх подив. Сьогодні бойові мистецтва для жінок сприймаються скоріше як звичні види спорту, а не як система підготовки воїна.

Для непосвячених айкідо, джіу-джитсу, кендзюцу, іайдзюцу, карате, кобудо звучать лише як назви різних видів боротьби, в яких жінки давно і міцно зайняли своє місце. Слід зауважити, що бойові мистецтва - це не тільки східні єдиноборства, проте найчастіше під цим терміном маються на увазі саме вони.

У чому ж полягає користь занять бойовими мистецтвами для жінки? Такі заняття:

- зміцнюють здоров'я, як будь-який спорт;
- сприяють фізичному розвитку;
- покращують психологічний стан, сприяють вирішенню психологічних проблем;
- розвивають інтелект;
- дають можливість духовного вдосконалення.

Фізична досконалість

Кожна жінка мріє мати досконале тіло. Одним з традиційних і найпопулярніших способів цього домогтися завжди вважалися заняття спортом. В цьому відношенні єдиноборства для дівчат мало чим відрізняються від занять, скажімо, спортивною гімнастикою або легкою атлетикою - видами спорту, які передбачають великі силові навантаження, розтяжки, нарощування м'язової маси. Після перших же місяців тренувань ви з задоволенням помітите, яким підтягнутим і струнким стало ваше тіло, зник зайвий жир, з'явилася незвична сила в руках і ногах. Моральне задоволення від одного цього вже варто того, щоб почати займатися. А придбати все необхідне для занять бойовими мистецтвами радимо в інтернет-магазині https://www.forbox.com.ua/ за привабливими цінами.

Як і будь-яка фізична активність, бойові мистецтва корисні для здоров'я. Це відмінне тренування серцево-судинної і дихальної систем, спосіб підтримки організму в постійному тонусі, зміцнення психічного здоров'я. Багато східні єдиноборства включають в програму дихальні вправи, які є ключем до лікування цілого ряду хронічних хвороб, в тому числі «жіночих». Однак у занять єдиноборствами є і відмінності від інших видів спорту. Тут якраз доречно згадати, що мова йде навіть не просто про здатність до самооборони, а про вміння битися. А це передбачає і особливий бойовий дух, що виробляється в ході тренувань, і вміння терпіти біль, так як навіть безконтактні види бойових мистецтв все-таки припускають великий ризик отримання травм.

Психічне здоров'я і духовний розвиток

Багато жінок на питання, що крім гарної фізичної форми їм дають заняття бойовими мистецтвами, відповідають:

- зняття стресу, який постійно переслідує людину в сучасному житті;
- впевненість в собі, самоповага;
- почуття захищеності, коли знаєш, що можеш постояти за себе в разі раптового нападу;
- вміння тримати себе в руках і тверезо мислити в самих екстремальних ситуаціях;
- вміння контролювати свою агресію;
- позитивний погляд на світ.

Більшість східних єдиноборств крім фізичного розвитку величезну увагу приділяють духовному зростанню, будучи одночасно глибокими філософськими системами. Заняття ними дають можливість необмеженого самовдосконалення, як фізичного, так і духовного, і інтелектуального. Бо шлях воїна - це, перш за все, шлях пізнання самого себе.
Интересные материалы читать все
Анекдоти про Запорожець, який врізається в Мерседес, відійшли в розряд «бородатих», але реальна проблема не зникла. Щодня в нашій..
Що таке ДЦВ?
16 октября 0 комментария
Асфальтирование с давних времен считается лучшим вариантом для покрытия поверхности грунта. Такой процесс весьма простой, а..
16 октября 0 комментария
Існує чимало способів контролювати недоторканність різноманітних приміщень і територій. Одним з більш надійних, зручних в..
Відеоспостереження: переваги та особливості
09 октября 0 комментария
Промокоди - це електронні купони, які складаються з деяких символів і є ключем до знижки в певному інтернет-магазині. Поширюються..
Що таке промокоди та їх перевага
04 октября 0 комментария