Як правильно вибрати квадроцикл?

Як правильно вибрати квадроцикл?
Відпочинок на свіжому повітрі і на природі стає все більш популярним в нашій країні. Один з незвичайних і цікавих форматів відпочинку — катання на квадроциклах. Будь-яка людина, яка хоч раз спробувала проїхатися на квадроциклі замислюється про його покупку.

Варто зазначити, що на квадроциклы цена починається від 10-20 тисяч гривень і закінчуються цінниками в 500 тисяч гривень і більше. Що вибрати при такому різноманітті?

У цій статті розглянемо основні види квадроциклів:

1. Дитячі. Найбільш доступний і масовий сегмент. Найпростіші по конструкції задньопривідні квадроцикли. Підходять для катання в форматі «на дачі у дворі» дітям від 5-6 років. Переважають на ринку китайські виробники.

Головна порада — Вибирайте виробника з розвиненою дилерської ланцюгом. Що б запчастини були в найближчому наявності. Буває, що зустрічається китайська екзотика, на яку немає запасних частин від слова зовсім.

2. Прогулянкові. По конструкції повторюють дитячі. Задній привід, трансмісія без зниженої передачі. Головна відмінність від дитячих — більший розмір і вища (від 15 л.с.) потужність. На таких квадроциклах можуть кататися дорослі. Прохідність обмежена кліренсом і відсутністю повного приводу. Найбільш популярний формат використання «на дачі за молоком і назад». У стані пересуватися по щільному ґрунту, полю, піску. На серйозному бездоріжжі є обмеження по причині відсутності повного приводу.

Головна порада такий же, як і у дитячого сегмента — наявність у вашому регіоні продавця запасних частин.

3. Спортивні кросові. Самий екстремальний сегмент. Підходять тільки для професійних мотокросменів. Чи не прощають помилок в управлінні. Відрізняються високою потужністю (більш 40 к.с.) невеликою вагою (150 кг) і як наслідок шаленої динамікою. Підходять для занять мотокросом і участі в спортивних змаганнях. У серйозній бруду їм робити нічого. Задній привід обмежує прохідність.

Головна порада при покупці — спочатку купите повний комплект екіпіровки. Без неї катання неприпустимо на техніці даного класу! Уважно вибирайте екземпляри з пробігом. Велика частина аварійна через екстремальних навантажень і участі в гонках.

4. Утилітарні. Найпопулярніший клас квадроциклів. Головні технічні особливості — наявність зниженої передачі і повного приводу. Ці квадроцикли вражають своєю прохідністю і універсальністю. Дозволяють не тільки веселитися, і місити бруд а й вирушати в експедиції і подорожі. Є відмінними помічниками — легко буксирують важкі вантажі, за допомогою відвалу можуть виступати в ролі снігоприбирачів. Незамінні трудяги на полюванні. Дуже добре підходять для будь-якого формату використання — від краєзнавчого туризму до участі в змаганнях з подолання грязьових ванн.

Головна порада при покупці — перевіряйте юридичну чистоту техніки. Через невеликі габарити і високу вартість ця техніка дуже популярна у викрадачів. Перед покупкою продумайте місце, де техніка буде зберігатися у максимальній безпеці. Уважно поставтеся до стану технічної частини. Можлива наявність великої кількості прихованих технічних проблем, які згодом серйозно вдарять по бюджету власника.