04 06 2020

Як зрозуміти, що почалися пологи?

Як зрозуміти, що почалися пологи?
Одне з найголовніших запитань, яке задають всі вагітні жінки, - це як визначити, що пологи починаються? Лікарі виділяють кілька основних ознак цього процесу. Однак, ви повинні врахувати, що далеко не у всіх жінок виявляються всі симптоми. Як правило, дві-три ознаки - це вже достатня причина для того, щоб готуватися до пологового будинку.

Як зрозуміти, що пора їхати у пологовий будинок?На останніх термінах виношування дитини відбувається кардинальна зміна гормонального фону. Під дією гормону естрогену тіло жінки починає активно готуватися до появи малюка, в цей момент і з'являються так звані провісники пологів. Якщо це ваш перший малюк, то, ймовірно, ви почнете відчувати зміни за тиждень-два до пологів. Якщо ж ви чекаєте другу дитину, то, скоріше за все, провісники з'являться ближче до народження і матимуть більше виражений характер. Якщо вас цікавить, як зрозуміти, що почались схватки, то радимо перейти за даним посиланням.

Провісники пологівНаступні 9 ознак допоможуть вам зрозуміти, що поява малюка не за горами:

- Опущення живота. Це один із самих основних провісників. Дитина починає поступовий рух по родових шляхах, його головка входить в малий таз. Отже, верхня стінка матки опускається. Зазвичай жінка може помітити це зміна, тому що матка перестає тиснути на легкі, і дихання полегшується.

- Збільшення виділень з статевих органів. Це відбувається через відшарування нижній частині плодового міхура від матки. Іноді жінки плутають це провісник з підтікання вод. Якщо є сумніви з цього приводу, то можна скористатися спеціальним тестом, який продається в аптеках.

- Відкриття шийки матки. До цього шийка матки була щільно стиснута, тепер же з одного краю (де знаходиться голівка дитини) вона досить сильно розширена, а з іншого має невеликий отвір шириною в палець. У цей період в неї легко можуть проникнути інфекції, тому дуже важливо стежити за гігієною. Жінка не може відчути цей провісник, він може бути помічений лише лікарем при пальпації.

- Зменшення набряків. Перед пологами зазвичай сходять набряки тканин, внаслідок цього зменшується вага на 1-1,5 кілограма. Також ж ви можете помітити, що взуття стала одягатися легше, а слід від гумки шкарпеток став не так сильно помітний.

- Відходження пробки. Ще один відомий провісник пологів. Пробка являє собою невеликий згусток слизу. За консистенцією вона більш щільна, ніж звичайні виділення. Вона може бути безбарвною або мати невеликі кров'яні вкраплення.

- Зміна постави. Через те, що малюк почав опускатися, центр ваги тіла зміщується. В результаті спина прогинається, плечі відводяться назад, і жінка починає ходити «качиної» ходою.

- Часті сечовипускання, рідкий стілець. Через те, що плодовий міхур все більше тисне на органи малого тазу, жінка все частіше бігає в туалет. Послаблення ж стільця, на думку лікарів, відбувається, коли концентрація естрогену доходить до максимуму.

- «Тренувальні» перейми. Такі перейми нерегулярні і не приносять хворобливих відчуттів. Як зрозуміло з назви - це тренування організму перед швидкими пологами.

- Неприємні відчуття в нижній частині живота і в попереку. Через розтягнення зв'язок внизу живота можуть відчуватися неприємні тягнуть болі.

Слухайте свій організм і його сигнали. Вони допоможуть зрозуміти, що скоро вас чекає довгоочікувана зустріч з малюком.
Интересные материалы читать все
Вакуумні апарати широко використовуються в промисловому секторі. Їх принцип дії заснований на створенні високої сили вакууму, яка..
Вакуумне обладнання: основні різновиди, переваги застосування
iPhone по праву називають культовим пристроєм. Поява цього дітища Apple ознаменувала прорив у сфері виробництва цифрових..
Особливості ремонту iPhone
Green Card дає дозвіл постійно жити і працювати в США. Якщо звичайна віза обмежує термін перебування в країні певними часовими..
Що таке Green Card?
Кава - найпопулярніший напій у всьому світі, тому кавовий бізнес буде завжди затребуваним. Ми п'ємо підбадьорливий напій вдома,..
Як вибрати професійну кавомашину?