Відкриття компанії за кордоном

Відкриття компанії — це досить непросте завдання, яке вимагає враховувати безліч особливостей. Залежно від складності і особливостей реалізації конкретного проекту потрібно вибирати різні місця для реєстрації. Наприклад, реєстрація компанії в Європі в останні роки стає популярнішою за рахунок більш привабливих умов для іноземців, менших податків і великого вибору сфери діяльності конкретної компанії. Багато організацій отримують ширшу платоспроможну аудиторію, що дозволяє реалізувати проекти будь-якої складності, налагодити продаж і бізнес з мінімальними зусиллями.

Переваги

Процедура, як відкрити рахунок у швейцарському банку, є однією з найбільш простих і надійних. Відкриваючи компанію за кордоном разом з https://www.mycompanyuk.com/, слід подбати про правильний розподіл усіх своїх активів і їх надійне зберігання. Слід також звернути увагу на такі переваги відкриття своєї компанії в іншій країні:

  1. Відносно невисокий стартовий капітал. Як правило, для відкриття бізнесу в іншій країні не потрібно витрачати багато грошей. Витрати виходять набагато нижче в порівнянні з вітчизняним ринком, що дозволяє істотно заощадити.
  2. Невисокі податки. Багато країн надають оптимальні умови для бізнесу, а також зменшують або відміняють систему податків. Наприклад, в деяких країнах платять за все п’ять відсотків від податків на прибуток, що дозволяє істотно заощадити при будь-якій обраній системі оподаткування.
  3. Привабливі пропозиції для іноземних інвесторів. Для багатьох іноземців гарантують різні програми підтримки з метою залучення інвестицій в країну.
  4. Серед привабливих умов також слід звернути увагу на більш привабливу інфраструктуру в порівнянні з вітчизняним ринком. За кордоні набагато більше шляхів для розвитку свого бізнесу.

Процедура реєстрації компанії

Щоб відкрити фірму в Литві або будь-який іншій країні, досить виконати простий алгоритм:

  1. Відшукати найбільш привабливу країну, яка пропонує вигідні рішення для того чи іншого бізнесу.
  2. Відібрати менеджерів і засновників компанії, які будуть займатися всіма справами в країні.
  3. Вибрати форму для реєстрації в залежності від виду діяльності та особливостей.
  4. Підготувати всі необхідні документи.

Самостійно часто буває важко врахувати всі тонкощі, тому краще звертатися до професіоналів. Вони допоможуть дотримати законодавчі вимоги для реєстрації власної компанії в іншій країні.