З чого складається охорона приміщень

Сучасна реальність така, що вторгнення сторонніх осіб на приватну територію не є рідкістю. Тому власникам заміської нерухомості доводиться всерйоз замислюватися про те, як вибрати відеоспостереження для приватного будинку, котеджу або дачі.

Сьогодні вибір камер для систем відеомоніторингу прибудинкової території та внутрішньобудинкового простору дуже широкий. Цифрові і аналогові прилади, проводове та бездротове підключення, кут огляду і фокусна відстань — розібратися в цих темах часом непросто, оскільки вони вимагають глибокого занурення в питання. До речі, дізнатись багато цікавого та корисного про про ISO та не тільки ви можете на сайті за посиланням https://isoquocte.com/chung-nhan-iso-13485.html.

Елементи системи

Класичний комплект обладнання включає в себе:

  • необхідну кількість камер;
  • ємність для зберігання даних — відеореєстратор, жорсткий диск комп’ютера, хмарний сервіс;
  • монітор, на який надходить картинка з фіксуючих відеопристроїв.

Системи відеофіксації можуть працювати автономно або входити до складу більш складних охоронних комплектів, а також комплексів «розумний дім».

Рейтинг сигналізацій для дому та дачі

У процесі підготовки рейтингу, наша команда вивчила безліч сигнальних систем з різними характеристиками, проаналізувала їх можливості і ефективність, уважно вивчила відгуки користувачів.

Особлива увага приділялася наступним критеріям:

  1. Функціональні можливості — кількість і призначення датчиків, наявність відеокамер;
  2. Інтеграція в систему розумного будинку;
  3. Спосіб передачі повідомлень;
  4. Можливість розробки різних сценаріїв роботи;
  5. Автономність (живлення від мережі або АКБ);
  6. Способи і складність монтажу;
  7. Управління (ручне, дистанційне).

За результатами досліджень був складений рейтинг з восьми охоронно-пожежних варіантів сигналізації для будинку, дачі, гаража. Кращі охоронні сигналізації для дому та дачі Системи охорони та сигналізації для будинку знаходять широке застосування в житті сучасної людини. Їх призначення — своєчасне виявлення проникнення стороннього на об’єкт і оповіщення про це власника відповідним сигналом, світлом або звуком. Датчики реагують рух, вібрацію, сторонні звуки, відкриття або руйнування вікна, двері. При щонайменшій зміні ситуації, на пульт управління передається сигнал тривоги.

Нам вдалося проаналізувати функціональні можливості і склад обладнання безлічі наборів охоронних наборів і відібрати п’ять кращих варіантів.

Ajax StarterKit White

Відкриває рейтинг комплект від Ajax Systems — міжнародної компанії з головним офісом в Києві. Базовий комплект складається з інтелектуального центру Ajax Hab, бездротових сенсорів Ajax, які контролюють рух (Motion protect), відкриття дверей (Door protect), пульта управління (Ajax space control), монтажних елементів. Забезпечує охорону приватних об’єктів, складів і офісів.

Ajax Hab може обслужити не менше сотні пристроїв, відправляти повідомлення на 50 номерів, зберігати в пам’яті все що відбулися події. Пристрій здатний визначати і відсівати помилкові спрацьовування. Обмін даними з усіма елементами відбувається по протоколу радіозв’язку Jeweller. Датчик руху Ajax motionprotect моментально відреагує на рух людини в приміщенні, що охороняється на відстані до 12 м від хаба, проігнорує протяг, переміщення повітря кондиціонером, поява в зоні дії тварин, масою менше 20 кг.

Чутливість сенсора має три рівні настройки. Прилад фіксується за місцем установки кріпленням smartbracket без розбирання корпусу. Підключається до хабу і налаштовується одним кліком. Door protect контролює відкриття дверей. Працює на базі гіркона брітанскго виробництва. Витримує більше мільйона відкриттів. Заощаджує елктроенергію, регулюючи потужність сигналу в залежності від відстані до хаба, підключення до якого виконується через QR-код, одним кліком.