Що потрібно знати про ремонт мобільних телефонів?

Ремонт телефонів

Найгірший сценарій для кожного власника смартфона: пишете повідомлення або дістаєте пристрій із кишені та… бах. Гравітація робить свою справу і телефон падає на землю, в результаті чого дисплей покривається павутинкою тріщин.

Далі ви розумієте, що телефон потрібно відремонтувати, але боїтеся навіть уявити, скільки це коштуватиме. Ви також корите себе за те, що не захотіли носити телефон у чохлі. Що ж робити? У цій статті ми розповімо про основні нюанси, пов’язані з ремонтом мобільних телефонів. Якщо біда все-таки трапилась з вашим телефоном — допоможе сервісний центр ІТСА (https://itprofi.in.ua/remont-telefonov-samsung-odessa.html).

Скільки коштує ремонт телефону?

Вартість повернення смартфона в робочий стан залежить від багатьох факторів, але найбільший вплив мають наступні три:

  1. модель телефону – старі (але не дуже давні) моделі зазвичай дешевші у ремонті,
  2. виробник та операційна система – вартість ремонту iPhone сильно відрізнятиметься від вартості ремонту пристрою на Android або Windows Phone;
  3. елементи, які слід замінити – ремонт, що охоплює заміну дисплея або сенсорної панелі, може коштувати навіть кілька тисяч гривень. Сума збільшиться, якщо телефон вимагатиме проведення додаткових процедур налагодження.

В епоху сучасних смартфонів із проблемою розбитого дисплея стикається практично кожен користувач. Саме тому послуга із заміни екрана користується найбільшим попитом. Однак терміни та вартість такого ремонту можуть сильно відрізнятися.

Де відремонтувати телефон?

Ремонт телефонів може здійснюватися в сервісному центрі виробника або незалежної ремонтної майстерні. Безперечною перевагою ремонту у офіційного представника є той факт, що якщо ваш телефон знаходиться на гарантії, ви можете значно заощадити на послуги ремонту. Однак зазвичай телефон доводиться надсилати поштою або кур’єром, що значно продовжує час ремонту. Перевага незалежних майстерень полягає у більш короткому часі очікування.

Ремонт залитого телефону

Як і за будь-якого іншого виду ремонту, вартість даної послуги залежить від серйозності пошкодження. Багато майстерень пропонують безкоштовну діагностику залитих телефонів. Тільки після перевірки пристрою ви отримаєте кошторис ремонту, якщо він взагалі можливий.

Наслідки попадання вологи всередину телефону не завжди видно відразу. На жаль, пошкодження, спровоковані водою, можуть проявитися навіть за кілька тижнів після затоплення пристрою.