06 04 2015

У США ПОП забезпечують безпеку виробників марихуани

У США ПОП забезпечують безпеку виробників марихуани
Починаючи з червня, медична марихуана легалізована в 23 американських штатах. Але відкрити магазин з продажу цієї рослини - будь то для медичних або інших якихось потреб - не так вже й просто, як, приміром, винний магазин. Американський уряд все ще не викреслив марихуану з першого списку (Schedule I) заборонених наркотичних речовин, а ця обставина накладає заборону на її продаж, згідно з федеральним законодавством. З цієї причини більшість банків неохоче беруть виручені від продажу марихуани засобу, внаслідок чого така індустрія змушена оперувати лише готівкою. Така ситуація створює подвійну проблему: виробники марихуани та її продавці змушені не тільки стежити за збереженням такої специфічної продукції, але й охороняти виручені від неї кошти.

На щастя для власників марихуани бізнесу, деякі охоронні компанії простягають їм руку допомоги. Виробник систем охоронного обладнання DirectView Security - одна з таких компаній. Вона надає повномасштабні рішення у сфері охорони для індустрії канабісу. У списку клієнтів охоронного підприємства числяться також AT & T, Coca-Cola, Marriott Corporation, TD Securities, Waste Management, Trump і Sprint. На початку поточного року керівництво DirectView відкрило офіс в Колорадо, для підтримки бізнесу, що розвивається з виробництва медичної марихуани.

За словами Роджера Релсона, гендиректора ПОП, організаціям, що працюють в цій індустрії, потрібні камери спостереження, системи охорони периметра, СКУД, системи сигналізації, щоб відстежувати, хто заходить на територію. Релсон говорить про специфіку роботи в компаній-виробників марихуани: «Таким замовникам недостатньо камер з базовими функціями, купленими за рогом за $ 200, їм потрібні надійні системи спостереження. Ми продаємо камери, призначені для роботи в особливих умовах. Наприклад, у приміщеннях, де вирощуються рослини, не можна використовувати інфрачервоні камери, оскільки це погано впливає на зростання».

Релсон пояснює, що одна з проблем - в тому, що ці компанії можуть зіткнутися з постачальником дешевого обладнання. «Якщо системи не відповідають існуючим вимогам, тоді до них можуть навідатися люди з урядових відомств і закрити підприємство до тих пір, поки все не буде приведено в норму. Необхідно, щоб обладнання працювало належним чином. Безпека - один з першорядних аспектів в роботі організацій, що займаються вирощуванням та дистрибуцією », - говорить представник DirectView Security.

Крім іншого, Релсон також зазначає, що на пунктах продажу повинні використовуватися суворі заходи контролю, так як в цих приміщеннях знаходяться готівкові і продукція. «Необхідний контроль доступу в ці приміщення. У деяких випадках ми встановлюємо двох, а то і трирівневі системи захисту лише для того, щоб тільки зайти в приміщення. До того ж необхідно достатня кількість камер ». Ринок індустрії виразно надає комерційні можливості для установників охоронних систем. Деякі виробники устаткування навіть розробляють специфічні рішення для індустрії канабісу. На початку минулого місяця компанія з випуску електронних замків Securitech Group представила Trident MultiPoint Lock: конструктори цього рішення розробили його саме для пунктів продажу марихуани.

Роджер Релсон з DirectView, за оцінками якого, потенціал ринку канабісу обчислюється мільйонами доларів, каже, що співпраця з компаніями з індустрії виробництва марихуани не пов'язане з якимись великими складнощами. «Єдине ускладнення - іноді доводиться почекати, коли компанія перерахує оплату. У деяких випадках час очікування може затягнутися, оскільки доводиться чекати, поки будуть видані дозволи. Ми стикалися з ще одним ускладненням. Банк одного з клієнтів заморозив рахунок, очевидно, через те, що компанія була залучена в продаж марихуани. Довелося чекати. Але, крім цих випадків, ми не відчували якихось серйозних складнощів в роботі ».

Звичайно, індустрія канабісу не для всіх, і багато компаній відкрито заявляють про своє небажання зв'язуватися з цим бізнесом. Керівництво ADT, найбільшого американського провайдера охоронного сервісу, наприклад, повідомило, що не буде надавати свої системи таким компаніям, оскільки продаж марихуани заборонена американським законодавством.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария