15 12 2017

Устаткування охоронно пожежної сигналізації

Устаткування охоронно пожежної сигналізації
Головне призначення, яким володіє охоронно пожежна сигналізація, полягає в гарантованому й оперативне сповіщення власників об'єкта і (або) спеціальні служби про виникнення пожежі або несанкціоноване проникнення на об'єкт, що охороняється. Тому вирішення цього завдання може бути вирішено виключно за допомогою оснащення об'єкта охорони сучасними інженерно-технічними засобами та обладнанням.

Сучасна автономна сигналізація пожежна є сукупністю пристроїв і програмного забезпечення, яка покликана відлякувати правопорушників, а також оповістити оточуючих, в тому числі сусідів, за допомогою сирен. Максимальний ефект можна отримати тільки шляхом підключення пожежної сигналізації до системи позавідомчої охорони. Адже за допомогою СМС можлива передача або автоматичний дозвон не тільки на адресу власника приміщення або об'єкта, а й на централізований пульт правоохоронних органів.

До речі, на сайте http://dmv.com.ua ви можете замовити швидке та професійне будівництво басейнів за найвигіднішими цінами.

Обладнання пожежної сигналізації


Як пристрої для знімання інформації про стан об'єкта використовуються різні датчики, серед яких можна виділити радіохвильові, інфрачервоні, магнітні, датчики диму і інші. Варто відзначити, що якщо всередині приміщення знаходяться домашні тварини, то датчик руху можна налаштувати таким чином, що він не буде помічати пересування вихованця.

Однією з головних завдань на етапі проектування або придбання обладнання пожежної сигналізації є правильний вибір обладнання. Адже від правильності вибору буде залежати ефективність і надійність всієї системи в цілому.

У більшості випадків система пожежної сигналізації складається з наступних частин:

- комплект датчиків в залежності від призначення;
- пульт-концентратор, який приймає і обробляє всі сигнали датчиків;
- виконавчі пристрої.

Будь-датчик являє собою чутливий елемент, який визначає концентрацію і контролює певний параметр. У разі перевищення граничної концентрації він передає електричний сигнал на пульт, який в свою чергу дає команду до активізації виконавчих пристроїв.
Интересные материалы читать все
Система видеонаблюдения в последнее время стала одной из самых приоритетных для обеспечения на объекте и соблюдения безопасности..
Комплекты видеонаблюдения: особенности
18 декабря 0 комментария
Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя...
17 декабря 0 комментария
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які..
Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
15 декабря 0 комментария
Входные двери из дерева постепенно пропадают с каталогов интернет-магазинов. Только стальные полотна могут обеспечить..
12 декабря 0 комментария