01 03 2018

Як захистити свою квартиру від злодіїв?

Як захистити свою квартиру від злодіїв?
Якщо ви вважаєте тему квартирних крадіжок вичерпаною, то злочинці якраз думають інакше. Уперта статистика говорить, що в 2016 році рівень квартирних крадіжок в Україні зріс на 20%. Багато хто ставиться до цього питання легковажно, поки це не торкнеться їх самих, а в той же час зловмисники вдосконалять свої навички. Для того, щоб убезпечити себе від квартирних крадіжок, варто дотримуватися кількох простих правил.

По-перше, безпека житла починається не з ступеня надійності ваших дверей, а з поштової скриньки. Скупчення в ньому пошти свідчить про тривалу відсутність господаря і грабіжник може цим скористатися. Тому якщо ви надовго залишаєте свій будинок, постарайтеся домовитися з сусідами, щоб вони забирали вашу кореспонденцію до себе.

До речі, вас може зацікавити дом престарелых, детальніше про який ви можете дізнатися на сайті uyutniugolok.ru вже зараз.

Оцінити ступінь достатку в квартирі грабіжник може через відкриті штори, навіть якщо квартира знаходиться на верхніх поверхах. Тому у вечірній час фіранки на вікнах варто закривати.

Дуже важливим елементом охорони житла є двері. Саме вона є безпосередньою перешкодою між грабіжником зовні і цінностями всередині. Тому не варто економити на якісній залізних дверей з декількома хорошими замками. На додаток до цього можна використовувати дзвінок, після якого слід звук собачого гавкоту. Оскільки безпосередньо перед проникненням в квартиру злодії завжди перевіряють її на наявність господарів, собачий гавкіт може їх відлякати. Крім цього можна встановити відеоочко з функцією запису, який допоможе запобігти пограбуванню ще на стадії підготовки.

Пультова сигналізація від злодіїв

Однак самим надійним способом охорони квартири є пультова сигналізація. Її датчики встановлюються на двері і вікна і випадку проникнення в житло на пульт обслуговуючої охоронної компанії надійде сигнал. Група швидкого реагування перебуватиме на місце злочину в лічені хвилини і знешкодить названих гостей. Також при спрацьовуванні датчика сигнал тривоги посилається на телефон господаря квартири. У разі установки пультової охорони рекомендується укласти з охоронною компанією договір матеріальної відповідальності якщо з якихось причин група не встигне приїхати на виклик вчасно. Якщо ж фірма такого договору не надає, довіряти їй охорону свого майна не варто зовсім.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария