11 04 2016

Англієць винайшов «Веселого садового охоронця»

Англієць винайшов «Веселого садового охоронця»
Англієць Йен Берджесс створив оригінальну систему для охорони власного будинку. Він придумав «Веселого садового охоронця».

«Якщо ваш будинок коли-небудь зазнавав нападів або обкрадений, то ви знаєте, наскільки це почуття жахливо», - говорить Берджесс. Саме це почуття і спонукало його спорудити охоронну систему, замасковану під садового гнома.

Розташувавшись на ділянці біля будинку, такий садовий гномик викликає тільки усмішку. Разом з тим, нікому і невтямки, що цей очаровашка буквально нашпигований різною апаратурою. Як повідомляє британський сайт Confused.com, в «веселого охоронця» вбудована відео- і фотокамера, датчики стеження нічного і денного бачення і багато іншого. В кінцевому підсумку, гном-охоронець здатний підключитися до бездротової інтернет-мережі і відправити на електронну адресу господаря будинку фотографії грабіжників.

Ідея охоронної системи Берджесса знайшла в Британії своїх шанувальників, а тому її автор має намір найближчим часом запустити «Веселого садового охоронця» в серійне виробництво.
Интересные материалы читать все
Розкрій або різання металу на заготовки, а в деяких випадках на готові (кінцеві) вироби, досить поширена технологічна операція...
Переваги лазерної технології різання
Останнім часом особливою популярністю користуються металопластикові вікна, адже вони не тільки виглядають досить-таки привабливо,..
Переваги металопластикових вікон
«Бізнес-маркет» - міжнародна майданчик ділових пропозицій, на якій будь-яке підприємство, яке є членом торгово-промислової палати..
Міжнародний майданчик «Бізнес-маркет»
Выбор датчика движения, который наилучшим образом соответствует, вашим потребностям, связан с несколькими соображениями. В..
Как выбрать датчик движения для сигнализации?