11 04 2016

Англієць винайшов «Веселого садового охоронця»

Англієць винайшов «Веселого садового охоронця»
Англієць Йен Берджесс створив оригінальну систему для охорони власного будинку. Він придумав «Веселого садового охоронця».

«Якщо ваш будинок коли-небудь зазнавав нападів або обкрадений, то ви знаєте, наскільки це почуття жахливо», - говорить Берджесс. Саме це почуття і спонукало його спорудити охоронну систему, замасковану під садового гнома.

Розташувавшись на ділянці біля будинку, такий садовий гномик викликає тільки усмішку. Разом з тим, нікому і невтямки, що цей очаровашка буквально нашпигований різною апаратурою. Як повідомляє британський сайт Confused.com, в «веселого охоронця» вбудована відео- і фотокамера, датчики стеження нічного і денного бачення і багато іншого. В кінцевому підсумку, гном-охоронець здатний підключитися до бездротової інтернет-мережі і відправити на електронну адресу господаря будинку фотографії грабіжників.

Ідея охоронної системи Берджесса знайшла в Британії своїх шанувальників, а тому її автор має намір найближчим часом запустити «Веселого садового охоронця» в серійне виробництво.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария