11 04 2016

Англієць винайшов «Веселого садового охоронця»

Англієць винайшов «Веселого садового охоронця»
Англієць Йен Берджесс створив оригінальну систему для охорони власного будинку. Він придумав «Веселого садового охоронця».

«Якщо ваш будинок коли-небудь зазнавав нападів або обкрадений, то ви знаєте, наскільки це почуття жахливо», - говорить Берджесс. Саме це почуття і спонукало його спорудити охоронну систему, замасковану під садового гнома.

Розташувавшись на ділянці біля будинку, такий садовий гномик викликає тільки усмішку. Разом з тим, нікому і невтямки, що цей очаровашка буквально нашпигований різною апаратурою. Як повідомляє британський сайт Confused.com, в «веселого охоронця» вбудована відео- і фотокамера, датчики стеження нічного і денного бачення і багато іншого. В кінцевому підсумку, гном-охоронець здатний підключитися до бездротової інтернет-мережі і відправити на електронну адресу господаря будинку фотографії грабіжників.

Ідея охоронної системи Берджесса знайшла в Британії своїх шанувальників, а тому її автор має намір найближчим часом запустити «Веселого садового охоронця» в серійне виробництво.
Интересные материалы читать все
Популярність відеореєстраторів сьогодні висока, що це данина моді або ж дійсно потрібна річ для всіх?..
Дорогі відеореєстратори
Купити хороший відеореєстратор в наш час - не проблема. На сучасному ринку Ви сьогодні можете побачити десятки і сотні..
Як визначитися з відеореєстратором
На ринку відеоспостереження існують два основних типи, це цифрове і аналогове відеоспостереження. І, незважаючи на те, що..
Порівняння відеореєстраторів
Відеореєстратори використовуються практично у всіх системах охоронного спостереження. Ці прилади потрібні, щоб записувати..
Відеореєстратор стаціонарний