Чи варто ставити квартиру на пультову охорону?

 

Чи варто ставити квартиру на пультову охорону?

Квартира є дорогим видом майна. Кожен власник квартири намагається захистити своє житло за допомогою надійних замків. Але навіть найнадійніша двері і найміцніші замки не здатні на 100% захистити ваше житло. Щоб зловмисники не проникли в ваш будинок, рекомендується поставити квартиру на охорону.

Пультова охорона допоможе вам захиститися не тільки від крадіжок, але і від пожеж, технічних аварій. Якщо станеться форс-мажорна ситуація, фахівець охоронної служби оперативно прибуде на об’єкт. Якщо ви замовляєте пультової охорону, в вашу квартиру встановлять спеціальне обладнання.

Переваги пультової охорони квартир

Миттєва передача інформації на диспетчерський пульт;
Оперативне реагування;
Регулярний моніторинг;
Простота використання;
Компактні розміри обладнання;
Майже повна відсутність людського фактора.

У вашому житлі буде встановлена ​​сигналізація, яка буде реагувати на проникнення.

Устаткування, змонтоване в квартирі, буде пов’язано з центральним пунктом організації, в якій ви оформили договір. Це обладнання може бути дротових або бездротових. Сучасні системи є бездротовими. Вони скорочують час на монтаж і не приносять ніякої шкоди вашому інтер’єру. Постановка житла на сигналізацію виконується за рахунок брелока. Для цього встановлюється спеціальний код з декількох цифр. Можна встановити сигнал, який буде надходити на спеціальну панель, якщо код ввели в дію. Якщо система, поставлена ​​в квартирі, зможе вловити несприятливу ситуацію, сигнал буде відправлений в охоронну фірму.

Оплата за пультової охорону буде залежати від декількох факторів: площі квартири, якості замків, надійності вхідних дверей, варіанти планування, числа вікон, поверху і т.д. У хороших компаній, які мають велике число екіпажів, час прибуття охорони в житло становитиме приблизно 5 хвилин. Якщо майно було вкрадено, то охорона повинна брати на себе фінансову відповідальність за речі, які були вкрадені. Важливо, щоб у фірми був присутній договір страхування.

Пультова охорона є найбільш вірним способом захисту вашого житла від зловмисників. Установка такої охорони дозволить вам не переживати за збереження свого майна.