Як правильно вибрати адвоката? Хороший адвокат — хто він?

Як правильно вибрати адвоката? Хороший адвокат - хто він?
Сьогодні в Україні, просто величезна кількість адвокатів готових взятися за абсолютно будь-яку справу або вирішити будь-яке юридичне питання. Мало того, що в цьому нескінченному кількості пропозицій адвокатських послуг багато адвокатів гарантує стовідсотковий результат допомоги клієнту, що саме по собі вже досить сумнівно, так ще й відбувається навішування порожніх ярликів, які взагалі неможливо перевірити, наприклад: 95% — виграних справ, або 100500 тисяч задоволених клієнтів і т.п.

Що ж з усім цим робити людині, далекій від юридичних питань і потребує матеріальної допомоги адвоката?

Відповідь проста: або повірити в усі що бачиш, або витратити трохи часу і самому розібратися в тому, який же йому потрібен адвокат і як його правильно вибрати. Другий варіант дуже сильно знижує ризик — не нашкодь собі сам.

До речі, на сайті kat.com.ua ви можете ознайомитися з послугами досвідченого та професійного адвоката просто зараз.

Як же непідготовленій людині розрізняти хорошого і поганого адвоката, або того кому можна довірити вирішення проблеми і того, хто може з нею не впоратися. На які ознаки звернути увагу?

Шукати сьогодні адвоката можна, або через інтернет, або за вивісками на стовпах, або слідувати рекомендаціям друзів і знайомих.

У будь-якому випадку починається вибір з особистої зустрічі з адвокатом.

До особистої зустрічі, відразу можете викреслити:

— адвокатів, які, не побачивши ще жодного документа вже говорять, що звільнять вашого близького, при цьому іноді навіть зі стовідсотковою гарантією виходу з в’язниці. Так бути не може!

— адвоката на сайті, якого, присутні голослівні твердження про те, що він виграв більше 99999 справ, що у відсотках становить, мало не 99%; присутні відгуки нібито зверталися до нього клієнтів, реальність яких неможливо перевірити; інтер’єр офісу адвоката, нагадує кабінет президента і т.п. До такого адвокату краще не звертатися, бо платити доведеться в основному за красиву обгортку, а всередині, швидше за все нічого і не виявиться (і таке буває).