Особливості вибору бронедверей

Особливості вибору бронедверей
Встановлюючи бронедвері, ми сподіваємося на те, що з цього моменту наш будинок знаходиться під надійним захистом, а все наявне в ньому майно відтепер в цілковитій безпеці. Природно в тих випадках, коли ви стали власником справжньої бронедвері ці надії мають вагомі підстави.

Однією з гарантій придбання якісної бронедвері є виготовлення її і установка однією компанією. Однією з таких компаній є «Весь світ бронедверей», яка має свою випробувальну базу, а це говорить про те, що бронедвери Киев надійні і перевірені різними фахівцями, включаючи і силові структури.

Що ж стосується псевдо броньованих конструкцій, що надаються невеликими фірмами, то їх виробництво, як правило, замовляється в Китаї. Природно в подібному випадку за процесом виготовлення ваших вхідних дверей фірма-продавець не стежить, а значить і не дасть вам ніяких гарантій щодо її надійності в потрібний момент.

Якими ж повинні бути справжні бронедвері?

В першу чергу така конструкція повинна виключити можливість злому, а значить не мати так званих слабких місць. Один з поширених видів злому металевих дверей, до яких вдаються зловмисники — розрізання дверного полотна. При цьому використовується спеціальний інструмент, за допомогою якого з дверей вирізається замок, що дозволяє безперешкодно потрапити всередину будинку. Якісні бронедвері виготовляються з використанням сталі підвищеної міцності, для захисту же замків додатково використовуються спеціальні броненакладки.

Ще один вид злому — зрізання петель. Конструкція ж справжніх бронедверей передбачає використання прихованих петель. Часто для проникнення всередину будинку або квартири зловмисники вдаються до віджиму вхідних дверей. Знову-таки, броньовані двері високої якості виключає можливість деформації дверного полотна. Для цього використовуються система замків «краб», суть якої в замиканні двері в трьох напрямках одночасно. Крім цього, застосовується також система ребер жорсткості, що забезпечують конструкції стійкість до віджиму. Крім надійності дверної конструкції важливим моментом є також якість і взломоустойчивость застосовуваних дверних замків. Але не менш важливу роль відіграє і конфіденційність замовника, і збереження інформації захисних характеристик двері. Не знаючи слабкі місця в конструкції дверей, зловмисникові куди складніше буде зламати двері. А це вже є комерційна таємниця, яку не кожна дрібна фірма може це гарантувати.

Є ще одна серйозна причина придбати бронедвері саме на підприємстві «Весь світ бронедверей», так як ця компанія заслужено отримала дипломи Книги рекордів України, що підтверджує їх надійність і репутацію. Про екологічності дверей вам теж не варто турбуватися, вищезгадана компанія вже це зробила за вас. Так що можете спати спокійно, ви будете під надійним захистом.