Захист будинку гратами

Захист будинку гратами
Установка віконних решіток — простий, ефективний, популярний і доступний спосіб убезпечити майно від незаконних посягань, а мешканців від нещасних випадків. Захисні модулі поділяють на кілька типів: розпашні, стаціонарні, знімні і розсувні.

Розпашні і розсувні конструкції при необхідності можна відкрити, а глухі приварені намертво. Знімні призначені для монтажу в міжвіконному просторі.

Особливості віконних решіток

Стаціонарні решітки захищають вікна від злому капітально, адже для проникнення в приватний будинок, державна установа або квартиру в багатоповерховому будинку їх доведеться повністю або фрагментарно демонтувати. Процес ліквідації незнімних решіток вимагає солідних витрат сил і часу, супроводжується характерним шумом, а значить привертає увагу оточуючих. В результаті зусиль зловмисників виявляться марними.

Розпашні і розсувні загородження на вікнах оснащують замками, а також спеціальними запірно-розпашними пристроями, які мінімізує доступ до замикаючим механізмам, а значить багато разів підвищують рівень захищеності локації. Експерти з безпеки об’єктів нерухомості рекомендують встановлювати в приміщеннях хоча б одну відкривається конструкцію, оскільки вона дозволить швидко зрозуміти локацію при пожежі, стихійного лиха або іншої надзвичайної ситуації.

Технології виробництва віконних решіток

Ковані конструкції виготовляють в процесі класичної або художнього кування металу, а також посередництвом зварювання кованих елементів з урахуванням конкретних характеристик віконних прорізів.

переваги:

-унікальність і презентабельність;
-яскраво демонструють респектабельність будівлі і соціальний статус господарів;
-високий коефіцієнт взломостійкості;
-можливість замовити решітки на вікна за індивідуальним ескізом;

Зварні решітки є універсальним варіантом, оскільки ідеально походять для облаштування звичайних вікон, балконів і навіть вхідних отворів. Модулі виготовляють із сталевих елементів профілю: квадрата, прута або смуги. Діаметр перетину квадрата і прута не менше 10 мм. Грати зі смуги 20х4 мм. коштують недорого, їх легко формувати і встановлювати.

Які решітки вибрати

Вибір типу віконних решіток безпосередньо залежить від технічних, архітектурних, а також експлуатаційних характеристик об’єкта нерухомості. Зварні конструкції ідеально підійдуть для житлових, господарських і підсобних будівель. Вибрати актуальний варіант допоможе інформативна консультація профільного спеціаліста.