Що впливає на якість роботи фізичної охорони?

Що впливає на якість роботи фізичної охорони?
Фізична охорона досі є одним з найбільш популярних видів охорони. Беручи до уваги, що конкуренція серед охоронних підприємств висока, необхідно знати, на що звернути увагу, щоб отримати відповідні за ціною і ефективні послуги фізичної охорони.

Вибираючи фізичну охорону на https://bezpeka-ltd.com/ua/fiz-ohrana/, необхідно з’ясувати, чи виданий комерсанту спеціальний дозвіл, який дозволяє підприємству надавати послугу клієнтові. На жаль, на ринку багато тих, хто не отримав дозволу на охоронну діяльність, однак пропонує свої послуги.

Зазвичай для таких комерсантів, які займаються фізичною охороною, характерні значно нижчі ціни, в порівнянні із середньою ціною на ринку. З цієї причини на ринку відбувається демпінг, що псує загальну ситуацію щодо цін на охоронні послуги. Користувачі послуги, звичайно ж вибирають послуги більш дешевих компаній, які створюють ситуацію, в якій кваліфіковані і легальні фірми повинні або знижувати ціни, а значить і зарплати співробітникам, або знижувати кількість співробітників, усуваючи працездатних, кваліфікованих фахівців від виконання своїх обов’язків.

На жаль, через цю ситуацію, з урахуванням робочих виплат «на руки» охоронцю не виходить виплатити навіть мінімальну брутто зарплату. До того ж, клієнт, бажаючи заощадити і вибираючи більш дешевий варіант, не тільки шкодить підприємствам фізичної охорони, знижуючи ринкову ціну послуги, а й сам собі. Як? Несертифіковані і сторонні охоронці не будуть знати, як діяти в ситуаціях, коли об’єкт потрібно дійсно захищати — в небезпечній ситуації некваліфікований працівник просто впаде в паніку, замість того, щоб діяти відповідно до ситуації.

Зрештою, бажаючи заощадити на послугах фізичної охорони, клієнт втратить набагато більше грошей, відкривши, що нерухомості нанесені ушкодження, речі, які знаходилися на складі, вкрадені, або дані, які зберігалися на комп’ютері або жорсткому диску в офісі, стерті або зникли. Сподіваємося, що стаття була для вас корисною.