Спецодяг для охоронців

Спецодяг для охоронців
На сьогоднішній день дуже складно знайти організацію, яка не має охорони. Охоронець — це працівник, який стежить за порядком, а також чинить опір хуліганам, якщо це потрібно. Саме виходячи з цього, спецодяг даного працівника повинен бути зручним.

Функції, які повинен виконувати даний спецодяг:

— такий одяг в першу чергу повинна бути комфортною, захищати від холоду, пилу та іншого;
— виконувати функцію ідентифікації співробітника;
— забезпечувати повну безпеку співробітника.

З чого складається комплект спецформи для охоронця

На кожному підприємстві охорона може мати різну форму, але, як правило, форма охранника складається з наступних елементів:

— спеціальна сорочка.
— форма для охорони.
— краватка.
— утеплена куртка.
— ремінь.

Кожна організація має право вибирати свій дизайн форми охорони та інших співробітників, саме, з цього, кожне підприємство має свій дизайн спецодягу.

Як вибрати спецодяг для співробітників

Як правило, одяг для охорони вибирається виходячи зі сфери діяльності організації або ж підприємства, а також не малу роль грає, то, що саме буде робити охоронець на підприємстві. Виходячи з даних факторів можна навести кілька прикладів:

— Охорона в банках, торгових центрах. На перше місце для працівників даних установ виходить естетичний вигляд, адже вони працюють там, де проходять безліч людей. Саме, завдяки чому, естетичний вигляд форми враховується в першу чергу, а зручність і комфорт залишаються на другому плані.
— Служба охорони заводів, складів, різного роду баз та інших подібних закладів має трохи іншу спецодяг. Перш за все, у формі таких працівників враховується комфорт, як правило, такі працівники носять камуфляж.
— Крім цього велику роль відіграє і те де саме буде працювати охоронець, якщо всередині будівлі, то форма складається з більш теплих матеріалів, якщо ж всередині будівлі то одяг носить більш легкий варіант.

Якою обов’язково повинна бути форма охоронця

Не дивлячись на те, яке це підприємство, перш за все форма повинна мати такі характеристики, вона повинна бути:

— зручна;
— міцна;
— якісна;
— красива.