Як ввести об’єкт будівництва в експлуатацію?

Як ввести об'єкт будівництва в експлуатацію?
Загальновідомо, що будь-який капітальний об’єкт, в тому числі приватний будинок або багатоповерхівка, повинен бути зданий в експлуатацію з документами встановленого зразка. В іншому випадку це вважається самобудом, самозахопленням і незаконним будівництвом, яке з недавнього часу в Україні карається величезними штрафами і знесенням об’єкта.

Ввести об’єкт капітального будівництва в експлуатацію може лише власник. В цьому немає нічого складного. Однак, як показує практика, це досить тривалий і дуже «нервовий» бізнес-процес. Тому краще всього довірити цю роботу професіоналам, для яких ввод в эксплуатацию дома — це щоденна рутинна робота, які «з’їли собаку» на вводі в експлуатацію об’єктів будь-якого ступеня складності, в тому числі на вводі в експлуатацію реконструкцій та капітальних ремонтів.

Введення в експлуатацію об’єкта

У столиці України місті Києві та Київській області подібні послуги можна замовити фахівцям компанії «Узаконка». Відповідно до своєї назви компанія «Узаконка» надає наступні види послуг:
• Оформлення повідомлення про початок будівництва;
• Оформлення декларації про початок будівництва;
• Оформлення паспорта БТІ;
• Оформлення декларації на введення об’єкта в експлуатацію;
• Сертифікат про готовність об’єкта до введення;
• Оформлення свідоцтва про право власності.

Також, крім послуги введення в експлуатацію житлового будинку, фахівці «Узаконкі» швидко, надійно, якісно і відносно недорого оформлять реконструйований об’єкт будь-якої масштабності і складності. Так що прийміть це до уваги.

Власнику, який не займається кожен день оформленням таких документів, досить складно розібратися в процедурі їх підготовки та оформлення. І щоб зробити все правильно, іноді краще звернутися до фахівців своєї справи, наприклад в компанію «Узаконка». Їхні юристи вже багато років займаються подібними питаннями, і знають як все зробити в найкоротші терміни. Вони займаються і такими питаннями як введення в експлуатацію, і оформлення перепланувань, і узаконення реконструкції.

Існує дуже багато складнощів що не досвідчена людина просто не знає і може допустити помилки при підготовці документів. Це і необхідність витримати відстані до сусідніх будівель (про які треба подумати ще до будівництва), і можливі червоні лінії, в межах яких можна будувати капітальні будівлі і ще дуже багато нюансів. Також часто змінюється законодавство є перешкодою для деяких власників нерухомості, які наприклад кілька років тому підготували один документ, а побудували тільки через 3 роки, а процедура за цей час змінилася і документи потрібно готувати заново і причому інші.