Переваги смартфонів Sony

Переваги смартфонів Sony
Sony — всесвітньо відома японська компанія, доходи якої перевалюють за мільярд доларів. Але мало хто знає, що з’явилася вона завдяки скромному бюджету в п’ятсот доларів і невеликій групі ентузіастів. З цих людей почалася історія успіху бренду.

Тепер же на Sony, що завоювала почесне місце на світовому ринку, працює більше 100 тисяч чоловік.

Прийти до таких результатів було складно. Знадобилося кілька десятків років, перш ніж Sony заявила про себе як про розробника гідних смартфонів, якими вони по праву можуть пишатися.

Смартфони Sony: переваги

Свого часу, смартфон Sony Xperia XZ Premium наробив багато шуму, і до цих пір, на думку більшості, даний пристрій є кращим з тих, що коли-небудь випускала компанія. Також хорошим варіантом є смартфон Sony Xperia L3, який можна придбати за привабливою ціною.

Перше, що кидається в очі, це дизайн. Sony дуже постаралися, щоб якось урізноманітнити вигляд своїх смартфонів, і створили по-справжньому гарну задню панель. Повністю дзеркальна, якісна кришка — рідкість для смартфонів. До всього іншого, компанія не обділила корпус нового пристрою своєї фірмовою фішкою — повністю квадратними кутами. Це зробило користування смартфоном ще більш комфортним: телефон приємно лежить в руці і привертає увагу своїм зовнішнім виглядом.

Друге, і дуже важлива якість, притаманне більшості флагманів від Sony — приголомшливий звук. І гарнітура, і основні динаміки прекрасно показують себе у справі. Функціональний мультимедійний центр — друга фішка даного пристрою.

Камери в пристроях від Sony також вражають. Вже мовчимо про денну зйомку, з цим в наш час справляються навіть смартфони середньої цінової категорії. Але ось вночі або в сутінках, Sony знімає у багато разів краще за своїх конкурентів, і поки жоден смартфон не зміг скласти гідну конкуренцію Sony Xperia XZ Premium.

Про продуктивність і говорити не варто. З Snapdragon на борту, телефони просто літають.

Смартфони Sony: недоліки

Найбільшим недоліком є ​​ціна. Флагмани від Sonyне можуть похвалитися своєю дешевизною. Але, якщо говорити відверто, на ринку присутні більш слабкі пристрої в тій же ціновій категорії.

З огляду на всі характеристики мобільних пристроїв Sony, з упевненістю можна сказати, що вони більш ніж гідні такої ціни.