Що таке паспорт безпеки хімічної продукції?

Що таке паспорт безпеки хімічної продукції?
Паспорт безпеки є важливою складовою частиною документів на хімічну і потенційно небезпечну продукцію. Він створений, щоб надати споживачеві правдиві дані про правила зберігання, застосування і утилізація цієї продукції

Подібний паспорт потрібно для корисних копалин, лікарських засобів, парфумерії та косметики, готової харчової продукції, хімічної. Вимоги до інформації в цьому паспорті вказані в стандартах. Оформляти паспорт повинна організація, яка займається виготовленням і випуском продукції на ринок. Зробити це можна за посиланням svetest.ru/pasport-bezopasnosti.html дуже швидко і вигідно.

В такому паспорті містяться дані про виробника і постачальника, склад продукції, першої допомоги при отриманні шкоди від продукції, заходи забезпечення пожежної безпеки, правила зберігання продуктів, фізичних і хімічних параметрах, відомості про токсичність, нормах транспортування і т. д.

Такий паспорт на продукти високої небезпеки мають термін дії до 3 років. На продукти малої і помірної небезпеки — до 5 років. Документ повинен бути оформлений і зареєстрований відповідним чином до того, як товар надійде в продаж.

Такий паспорт потрібно буде пред’явити в тому випадку, якщо здійснюється перевезення вантажів підвищеної небезпеки. Вантажі слід приймати лише за наявності паспорта на продукт. Також паспорт безпеки буде потрібен і при транспортуванні вантажів за допомогою літака або залізничного транспорту, при перевезенні небезпечних речовин за кордон. При цьому вам знадобиться перевести документ на мову тієї країни, в яку ви здійснюєте транспортування. Виконання перекладу має бути підтверджено нотаріусом. В іншому випадку документ не матиме ніякої цінності. Подбайте про оформлення цього документа заздалегідь, щоб під час транспортування у вас не виникли проблеми.

Дані документи будуть необхідні при веденні діяльності, яка пов’язана зі створенням, зберіганням та використанням небезпечних матеріалів. Наявність цього паспорта потрібно для отримання необхідних документів, сертифікатів для виконання різних робіт, які пов’язані з ліцензуванням. Не слід забувати просити пред’явити паспорт постачальників, які здійснюють ввезення вантажів високої небезпеки з-за кордону. У даній ситуації не потрібно буде погоджувати його з відомством.