Шлагбаум — відмінне рішення для успішної охорони територій та об’єктів

Шлагбаум - відмінне рішення для успішної охорони територій та об'єктів
У перекладі з німецької мови слово шлагбаум означає впало дерево. Цей пристрій придумали з метою здійснення обмеження і контролю в’їзду-виїзду транспортних засобів на будь-яких територіях, що охороняються.

Плюс до цього, сьогодні практикується установка шлагбаумів у всіх міських населених пунктах, а саме:

— територіях житлових комплексів з метою обмежити кількість автомобілів у дворі, де грають діти. Такі обмежувальні пристосування використовують;
— біля великих торгово-розважальних центрів;
— промислових підприємств;
— банківських установ;
— будівель муніципального значення;
— автомагістралях;
— закритих автостоянках;
— залізничних переїздах;
— територіях заповідників;
— приватних домоволодіннях.

Переваги шлагбаумів автоматичного типу

Раніше в основному використовувалися ручні шлагбауми. У наш час практично скрізь використовуються автоматичні шлагбауми, а цена шлагбаума є дуже привабливою. Такий пристрій має автоматичне керування. Працює воно від пульта з робочими кнопками включення і виключення. Організація в’їзду-виїзду автомобіля за допомогою шлагбаума-автомата не представляє нічого складного. Управління можна здійснювати як з будівлі блокпоста. Так і з автомобіля.

Існують моделі, оснащені фотоелементами, що подають сигнал закриття після того як автомобіль перетне кордон території, що охороняється. Такий шлагбаум відмінно справляється зі своїм завданням в будь-яких кліматичних умовах. Існують моделі з різною довжиною стріли. Деякі з них здатні перекрити і не стандартні по своїй ширині проїзди. Для загородження великих проїздів сучасні виробники пропонують увазі споживачів моделі з двома стрілами.

Установка шлагбаумів-автоматів може бути здійснена в будь-якому місці, де підведено електричний струм. Якщо відбувається відключення електрики, шлагбаум завдяки спеціальному блоку резервного живлення буде продовжувати працювати. Якщо такий відсутній. Те пристрій легко переводиться в ручний режим. При монтажі конструкції застосовують підземний спосіб прокладки електричного кабелю. При регулярному техобслуговуванні такий шлагбаум зможе безперебійно працювати багато років.

Управління здійснюється крім механічних кнопок за допомогою магнітної картки, радіокерованого брелока, кодонабірної панелі. Сучасні моделі оснащуються різними системами спостереження, що робить їх роботу максимально ефективною.