Переваги охоронних систем

Переваги охоронних систем
Найпопулярнішими рішеннями для забезпечення безпеки нерухомості в даний час є пультові і автономні охоронні сигналізації.

Якщо ви хочете захистити свій дім від проникнення, то замовляйте встановлення системи сигналізації в компанії USM1 вже зараз.

Принцип пультової охорони полягає в тому, що всі функції по забезпеченню безпеки Вашого об’єкта лягають на плечі охоронної фірми. Для цього Ви оформляєте договір на охорону Вашого майна і встановлюєте сигналізацію, підключену до пульту охоронної фірми. У разі тривоги, оператор, який обслуговує пульт, передає сигнал мобільного групі, яка і приїжджає на Ваш об’єкт. В середньому працівники охоронної фірми приїжджають на об’єкт за 5 хвилин. Хоча часто трапляються затримки. Причиною цього можуть послужити затори на дорогах, халатне ставлення до виконуваних обов’язків співробітників охоронної фірми, нестача кадрів для повноцінного обслуговування всіх об’єктів, інше. Мінімальна затримка може призвести до сумних наслідків. Хоча варто відзначити, в разі крадіжки або нанесення шкоди Вашому майну охоронна організація зобов’язується виплатити певну у договорі суму компенсації. Головним мінусом пультової системи охорони є необхідність внесення щомісячної абонплати. Буває, що вона перевищує 1000 грн. Тому перш, ніж укласти договір з охоронною фірмою, варто гарненько подумати і вивчити всі можливі альтернативи.

Замість пультової охорони можна використовувати автономну систему сигналізації. Її назва говорить сама за себе — вона працює незалежно від пульта охоронної фірми. Всю інформацію про події, що відбуваються на об’єкті така сигналізація передає визначеними номерами телефонів. Таких номерів може бути необмежена кількість, але найчастіше їх близько п’яти. Встановивши таку сигналізацію, Вам не доведеться постійно платити абонентську плату охоронної організації. При цьому Ви самі визначаєте, які дії приймати в тій чи іншій ситуації. Так, наприклад, в разі спрацювання датчика руху, Ви відразу про це дізнаєтеся і зможете попросити, наприклад, сусідів, щоб вони перевірили, чи все в порядку на об’єкті.

Автономні сигналізації останнім часом користуються великою популярністю. На ринку систем безпеки з’являється все більше і більше технічних рішень для організації автономної охорони. З них можна виділити прилади для самостійної установки. Їх простий монтаж і зручність використання, дозволяють значно спростити завдання по забезпеченню безпеки.