Надійне обладнання для відеоспостереження: вибираємо систему

Надійне обладнання для відеоспостереження: вибираємо систему
Підвищити безпеку об’єкта дозволяють охоронні системи. Один з ефективних способів — установка системи відеоспостереження. Устаткування дозволяє контролювати ситуацію на об’єкті. Відеокамери дають можливість відстежувати те, що відбувається відразу в декількох зонах. Запис виконується реєстратором, що дозволяє аналізувати ситуацію після. До того ж, як показує практика, один вигляд камер підвищує дисципліну на об’єкті і знижує кількість порушень.

Вибираємо обладнання для відеоспостереження

Перш ніж придбати комплект відеоспостереження в інтернет-магазині Kibstore, необхідно врахувати кілька моментів. В першу чергу слід перевірити, що саме входить в набір. Він включає:

— відеореєстратор;
— камери відеоспостереження (в різних комплектах їх кількість відрізняється);
— блок живлення;
— РоЕ-інжектори для дротових камер;
— допоміжне обладнання (дроти для підключення, монтажні елементи.

Можливі додаткові компоненти. Наприклад, в сучасних системах відеоспостереження задіюються різноманітні датчики.

Що врахувати при виборі системи відеоспостереження?

Потрібно брати до уваги тип обладнання. Системи бувають дротяними і бездротовими. Перший варіант практичніший. Всі елементи підключені до мережі. Власнику не потрібно регулярно перевіряти заряд. Бездротові цим не можуть похвалитися. Зате вони прості в монтажі, можуть вдосконалюватися і видозмінюватися. При необхідності систему вдасться швидко розібрати і перевезти на інший об’єкт. До того ж камери працюють автономно. Вони не залежать від електромережі.

Наступний важливий момент — де саме розташовані камери. У приміщеннях встановлюються внутрішні системи. Корпус камер не герметичний. Він погано переносить удари, вологу. На вулиці потрібні зовнішні камери з підвищеним захистом. Ступінь надійності може відрізнятися. Деяке обладнання переносить тільки бризки і вимагає додаткового захисту при сильному зливі. Інші камери здатні стабільно працювати навіть при прямому попаданні струменя води. До того ж вуличне обладнання має підвищений захист від пилу, ударів. Є антивандальні моделі.

Слід визначитися з технологією. Аналогові системи поступово застарівають. Вони обмежені за кількістю камер, гірше передають картинку. Цифрові коштують дорожче, однак ціна повністю виправдана. Устаткування передає чітке зображення, фіксує рухомі об’єкти. Відео може зберігатися в «хмару». Підключитися до камер можна навіть перебуваючи в іншій країні. Для цього потрібно лише мобільний пристрій з інтернет-підключенням.

Слід брати до уваги характеристики камер. У них може бути різний кут огляду. Чим він більший, тим менше устаткування буде потрібно для охоплення території. Зверніть увагу на наявність ІК-підсвічування. Вона дозволяє вести запис вночі.