Збірні вантажоперевезення: що потрібно знати?

В наш час, практично в кожній галузі є величезна конкуренція. Як результат, компанії змушені випускати високоякісну продукцію і продавати її за якомога нижчими цінами. Для великих компаній — це не проблема, оскільки вони володіють великим капіталом, а що робити малому бізнесу? На чому можна заощадити, не на шкоду якості кінцевого продукту? Відповідно до думки експертів — тільки на доставці.

Що таке збірний вантаж?

Конкурентоспроможність за рахунок зниження витрат і координації експорту та імпорту створює для невеликих компаній загальну послугу, яка називається збірними вантажоперевезеннями. Дана послуга полягає в оптимізації відвантажувальних площ. Потім одна компанія ділить весь простір вантажівки з іншими компаніями. Іншими словами, ваші товари будуть перевозитися в одній партії спільно іншими товарами з однаковим призначенням або пунктом призначення. При цьому, кожна компанія буде платити безпосередньо за той обсяг, який був зайнятий у вантажівці її товарами. Далі, ми розглянемо основні переваги доставки збірних вантажів.
Основні переваги перевезення збірних вантажів:

— Економія грошей. Замість того, щоб один вантажовідправник платив за перевезення заповненого вантажівки, в даному випадку він розподіляє повну вартість з іншими вантажовідправниками.
— Гнучкість. Доставка товарів додому, можливість вносити зміни, збільшувати або зменшувати товари в останню хвилину або приймати замовлення від електронної торгівлі — все це можливо зі збірними вантажоперевезеннями.
— Безпека. Скорочення часу транзиту мінімізує ризик псування або погіршення якості перевезеного товару.
— Можливість відстеження вантажу. У разі збірних вантажоперевезень у відправника є можливість стежити за відправленим вантажем з моменту відправки і до моменту прибуття його в пункт призначення.
— Висока швидкість доставки. Відсутність необхідності вносити багато змін в маршрути дозволить прискорити процес доставки.

Висновки

Безсумнівно, збірні перевезення є основним варіантом для компаній, в основі яких лежить оптимізація витрат на дистрибуцію. Але при цьому, дуже важливо щоб компанія-перевізник мала широку мережу гнучких, швидких, якісних і безпечних маршрутів. Адже тільки так ви зможете відчути всі переваги збірних вантажоперевезень.