Всі відгуки про європейську мережу лабораторій Synevo

Всі відгуки про європейську мережу лабораторій Synevo
Ні для кого не секрет, що здача аналізів — це довго і боляче. Як тільки заходить мова про аналізи, людина відразу намагається знайти відмовки, відкласти візит в лабораторію, а буває, що і зовсім не зважується на цей крок.

Величезні черги, безтактні працівники, нерви і біль — ось з чим може асоціюватися здача аналізів. Але на щастя, більше 12 років існує лабораторія, де такі асоціації просто не виникають. І це європейська мережа, яку вибирають мільйони українців. Про лабораторію Синево отзывы в більшості своїй тільки позитивні. Давайте розберемося, чому?

Розташування та сервіс

Лабораторія розташована в більше ніж 100 містах України і має величезну кількість відділень, які дуже вдало розташовані. І саме завдяки своєму розташуванню, клієнтові не потрібно далеко ходити, щоб вранці прийти і натщесерце здати аналізи.

Сервіс в лабораторії працює на вищому рівні, персонал привітний і дружелюбний, тут немає грубості і криків. Персонал працює швидко і якісно, ​​індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Дуже підкуповує особливе ставлення до діток. Дитину винагороджують сюрпризом за хоробрість і сміливість. Саме привітність і підхід відрізняє «Synevo» від інших лабораторій.

Сучасне обладнання

Саме завдяки ультрасучасному обладнанню можна досягти точних і швидких результатів лабораторних досліджень. Обробку даних проводять кращі сучасні аналізатори-роботи. Відсутність фактора людської помилки, точний і швидкий результат — ось що головне в роботі лабораторії.

Устаткування за останнім словом техніки допомагає досягти точності досліджень, які пройшли підтвердження міжнародним контролем якості. А це важливий фактор, як не крути.

Екологічно

Дуже зручно те, що в лабораторію людина приходить тільки один раз. Здавши аналізи, не обов’язково повертатися за результатами і збирати макулатуру. Результати приходять на електронну пошту або в особистий кабінет на сайті лабораторії.

Паперові результати вже відходять у минуле, потрібно берегти навколишнє середовище і не витрачати ресурси даремно.

Відстеження результатів і знижки на аналізи

Якщо людина не один раз здає аналіз, а систематично, то ідеальний варіант для нього простежувати свої результати в динаміці і стежити за поліпшенням або погіршенням в своєму особистому кабінеті. А бонусом буде знижки до 30% на дослідження щомісяця.

Величезний плюс лабораторії — акційні пропозиції на здачу аналізів таких широко поширених хвороб, як діабет, гепатит, захворювання серцево-судинної системи. Це хвороби дуже поширені в Україні і є вкрай небезпечними, тому краще стежити за своїм здоров’ям, і в цьому допоможе Сінево.

Гарна можливість стежити за своїм здоров’ям і вчасно виявити порушення, адже на початковому етапі виявлення хвороби ймовірність вилікувати її, дуже велика.

Час і замовлення онлайн

Лабораторія крокує в ногу з часом. Дуже зручно замовити аналізи онлайн, не виходячи з дому. Потрібно виконати просту комбінацію: зайти на сайт лабораторії, вибрати потрібний аналіз, вибрати місто і відповідне відділення, вказати дані того, хто буде здавати і все.

Швидко і просто, а головне зручно. А при оплаті аналізів онлайн існує дисконтна програма на всі аналізи. Ідеальний варіант в сучасному світі.