Як вибрати холодильник або морозильну камеру?

 

Як вибрати холодильник або морозильну камеру?

Холодильники бувають різні. Залежно від потреб, ми можемо вибирати між звичайними холодильниками місткістю всього 90 літрів і моделями місткістю майже 400 літрів (для великої родини або, можливо, великої квартири, орендованої спільно багатьма людьми). Також існують морозильні камери, основною функцією яких є замороження продуктів.

Якщо у Вас часто виникали проблеми з наморожуванням зайвого льоду в морозильній камері, то рекомендуємо вибирати моделі з так званою функцією «Nofrost», яка знижує вологість повітря в морозильній камері, тому в таких моделях не потрібно розморожування. Виберіть свій холодильник за даним посиланням, використовуючи наступні рекомендації.

Один з найважливіших критеріїв — клас продуктивності

Питання, яке цікавить кожного покупця і користувача: скільки електроенергії фактично використовує мій холодильник? За останні роки багато що змінилося щодо енергоспоживання холодильників. Так енергетична маркування A +++ була введена в 2010/2011 роках, що дозволяє класифікувати найбільш економічну енергоефективність.

Загальне правило: найвищий клас енергоефективності економить найбільше енергії. Наприклад, холодильник класу А ++ споживає на чверть менше енергії, ніж холодильник А +. Економія стає ще вище (до 50 відсотків), коли ми перемикаємо з холодильника A + на клас A +++.

Рекомендуємо при покупці нового холодильника або морозильної камери обов’язково звернути увагу на енергоефективність. Більш висока ціна покупки енергозберігаючого пристрою, як правило, буде швидко компенсована зниженням витрат на електроенергію.

Як правильно транспортувати холодильне обладнання?

Ви можете перевозити холодильник або морозильну камеру лежачи або стоячи. Вкрай важливо, дати йому постояти кілька годин, перш ніж підключити і знову запустити. Після транспортування в лежачому положенні холодильник повинен «відпочити» близько двох годин, після чого ви можете включити його, тому що потрібен якийсь час, щоб холодоагент повернувся назад до відповідних контейнерів.