Переваги оренди автомобіля Mercedes

Переваги оренди автомобіля Mercedes
Для сучасних підприємців необхідно завжди залишатися мобільними, вчасно відвідувати ділові заходи, зустрічатися з клієнтами і постачальниками. Підтримувати статус допомагає автомобіль S класу. Однак на його утримання йде чимало коштів. Саме тому більшість бізнесменів зараз віддає перевагу оренді автомобілів. Ця послуга дає можливість не тільки взяти напрокат швидкий і розкішний автомобіль, але заодно і скористатися послугами досвідчених водіїв.

Тонкощі оренди авто з водієм і без нього

Варто зазначити, що аренда автомобиля представительского класса — послуга, яка затребувана не тільки в Києві, але також в інших містах країни. Однак перш ніж скористатися нею, орендар повинен ознайомитися з усіма її особливостями. Ось деякі з них:

— Як правило вартість оренди автомобіля розраховується погодинно або подобово. Мінімальне замовлення на одну годину, плюс оплата за подачу автомобіля. Навіть якщо ви використовували машину тільки 0,5 години, Вам доведеться заплатити за одну годину оренди і за подачу Вашої машини. За межами міста, вартість оренди зазвичай розраховується виходячи з фактичного пробігу.

— Якщо в ході експлуатації салон транспортного засобу був сильно забруднений, орендар покриває витрати на прибирання.

— Якщо необхідно продовжити термін оренди, необхідно сповістити менеджера до того, як закінчиться обумовлений термін оренди.

Клієнту, який оформив оренду, повинен бути наданий Mercedes водієм в технічно справному стані, який дозволить йому з легкістю подолати необхідну відстань. Авто має бути чистим і заправленим. Водій повинен бути в темному костюмі з білою сорочкою і темною краваткою.

Переваги оренди автомобіля Mercedes

Все більше підприємців і просто солідних громадян вважає за краще брати в оренду автомобіль Mercedes-Benz з водієм, що дозволяє їм з комфортом відвідувати ділові переговори, офіційні зустрічі, статусні заходи. Перевагами даної послуги є:

— Високий рівень безпеки, тому що у спеціалізованих компаніях працюють досвідчені, професійні водії зі стажем водіння не менше 15 років.

— Пунктуальність. Ні затори, пробиті колеса або інші причини не є підставою для запізнення. У нашій компанії немає виправдань для запізнення на замовлення.