Основні види і нюанси доставки товарів з Китаю

Основні види і нюанси доставки товарів з Китаю
Китай по праву вважається провідною державою з продажу різних товарів в усі країни світу. В цьому немає нічого дивного, так як економіка цієї країни перебуває на другому місці у світі після США. Викуп товару через інтернет набирає все більшої популярності, а китайські онлайн-магазини утримують першість в цій області, пропонуючи краще співвідношення «ціна-якість».

Але мало придбати продукцію, її ще потрібно привезти в Україну, і тут на допомогу приходять спеціалізовані компанії, що займаються доставкою вантажу з Китаю літаком, залізничним і автомобільним транспортом. Покупцеві залишається тільки вибрати відповідний спосіб перевезення.

[b]Різновиди та особливості доставки вантажів з Китаю[/i]

Якщо ви не є покупцем, який купує товар великими партіями, потрібно вибирати доставку збірних вантажів, яка має на увазі кооперацію в одному замовленні десятків покупців. Вартість послуги буде пропорційно ділитися між учасниками залежно від обсягу. Виділяють три основні типи доставки из Китая товарів.

[i][b]Авіаперевезення[/b][/i]

Авіадоставка вантажів з Китаю — це найшвидший варіант і замовити його можна на сайті спеціалізованої компанії за найкращими цінами на ринку. В середньому вартість становить від 8 доларів за кілограм, даний формат ідеально підходить для малих вантажів. Термін доставки літаком від 10 днів. Основні переваги цього виду транспортування — швидкість, безпека, систематичність.

[i][b]Доставка морем[/b][/i]

Цей варіант оптимальний для масштабних вантажів. Основна перевага цього виду доставки — дешевизна. В середньому вартість транспортування морем становить 2-4 долара за кілограм товару. Однак в цьому випадку доведеться чекати набагато довше — 40-50 днів. Ризики втрати вантажу мінімальні, пошкодження та розкрадання відбуваються вкрай рідко, затримок теж практично не буває.

[b][i]За допомогою контейнеровоза[/i][/b]

Цей спосіб теж користується високим попитом при доставці товарів з Китаю в Україну. Транспортування здійснюється автомобільним транспортом з використанням спеціальних причепів у вигляді контейнера. Середній термін складає 25-30 днів, вартість одного кілограма знаходиться в діапазоні від 5 до 6 доларів. Перевагою цього методу є можливість доставки у віддалені регіони країни.

У всіх випадках відбувається страхування вантажу від пошкоджень, тому можна не турбуватися за його збереження. Вибирайте відповідний спосіб для конкретних умов і довіряйте доставку тільки перевіреним компаніям.