Як вибрати табличку на двері?

Як вибрати табличку на двері?
Якщо ми опинимося в державному або громадському місці, то нам не важко буде знайти потрібний кабінет завдяки дверним табличкам. Зазвичай люди сприймають такі таблички просто як інформацію, але насправді вони багато можуть розповісти про статус фірми, компанії або організації. Якщо раніше таблички нічим не відрізнялися одна від одної, то зараз вибір просто кишить різноманітністю — це можуть бути пластикові зразки або навіть скляні з підсвічуванням. Замовити табличку на двері кабінету потрібно обов’язково, так як це багато розповість про власника, директора. Тепер потрібно тільки зрозуміти, які види існують і як вибрати правильну.

Види табличок можна поділити на:

— інтер’єрні (таблички на дверь для внутрішнього застосування);
— зовнішні (для зовнішнього застосування).

Таблички мають унікальну здатність передавати інформацію коротко, доступно і досить просто. Вони оточують нас всюди — на будинках, на вокзалах, в різних установах.

Таблички, які використовуються всередині приміщення також можна розділити на кілька видів:

1. Дверні. Вони вішаються на двері підприємств, в школі, університеті, в готелях і так далі.

2. Офісні. Дверні таблички на кабінетах зазвичай вказують посаду людину, яка знаходиться за дверима. Часто вказують прізвище та ініціали. Також може розташовуватися інформація про графік роботи. Для підкреслення свого статусу можна побачити унікальні таблички з логотипом компанії або фірми. Практично всі організації використовують таблички, які вказують, де туалет, підсобне приміщення.

Матеріал виготовлення може бути різним:

— пластикові;
— дерев’яні;
— металеві.

Пластикові таблички більш популярні, так як мають невисоку вартість і доступні бюджетним організаціям. Але, незважаючи на доступність, мають цілком пристойний вигляд. Але такі вироби краще не використовувати на вулиці, так як на морозі пластик тріскається. Для вулиці підходящим варіантом буде метал.

Металеві таблички більш солідні і ефектні, відразу зрозумілий високий статус фірми.

Дерев’яні — естетичні та привабливі, хоча мають високу вартість.