Оформлення класів та груп у школах та ДНЗ

З кожним роком навчальні програми та проекти зазнають змін, тим самим спричиняючи нові вимоги до оформлення класів та груп у школах та ДНЗ.

В наш час за допомогою сучасної поліграфії дуже спрощується процес створення різнопланової стендової продукції, яка використовується для наочності в школах та садочках. Але якщо потрібна швидка та часта зміна інформації під час навчання, на допомогу приходить магнітний стенд. І ті педагоги, які обрали його для своїх кабінетів чи груп, дуже спростили собі роботу, адже, малюки тастарші діти можуть самостійно змінювати інформацію на таких стендах, це легко, а, головне, до вподоби їм.

Чи варто замовляти магнітні стенди для дитячого садка?

Однозначно, так. Дітлахам дуже подобається самостійно розвішувати свої малюнки чи аплікації на такі стенди, головне, не високо кріпити, щоб дитина сама могла дістати все необхідне. І для навчання вони підходять. Існує велика кількість дидактичних ігор, рахункового та іншого роздаткового матеріалу, який можна кріпити на магніти. Дітей захоплює таке навчання, вони стають більш допитливими та ініціативними.

Чи будуть корисними магнітні стенди для школярів?

Вчителі прагнуть усіма методами зацікавити дітей до навчання і такий вид стендів їм у цьому допоможе. Його можна приклеїти на дошці чи біля неї, розміщати на ньому оголошення, завдання, плани, тематику занять, будь-яку тимчасову інформацію. Картинку для фону можна підібрати як стриману, так і якусь веселу, щоб привертала увагу до розміщеної інформації.

Замовивши магнітний стенд до свого навчального закладу ви отримуєте найкращого помічника для роботи та гарну прикрасу, тому що яскраві фарби, які використовуються під час виробництва не тьмяніють з часом. Ці стенди виготовляються з полімерного заліза – гнучкого матеріалу, який легко скручується. Догляд за ними досить простий, їх можна протирати вологою чи сухою ганчіркою.

Якщо вирішили придбати магнітний стенд, звертайтесь за консультаціями та допомогою до перевірених виробників. Інтернет-магазин stendall.com надасть вам всю необхідну інформацію, безкоштовно розробить макет та виготовить стенд в короткі строки. Щороку тренди змінюються, але цей виробник крокує в ногу з часом та постійно слідкує, щоб різноманіття варіантів оформлення було на будь-який смак та бюджет. Якщо бажаєте додати щось нового та креативного в інтер’єр кабінету, не вагайтесь, сміливо робіть вибір на користь магнітної продукції.