Як зареєструвати компанію в Нідерландах?

Як зареєструвати компанію в Нідерландах?
Підприємці часто задумуються про відкриття свого бізнес в іншій країні. Якщо є заощадження і бізнес-план компанії готовий, то можна сміливо взятися за вибір країни, де бізнес буде тільки процвітати й з реєстрацією не виникне проблем. Досвідчені власники малих і середніх компаній вже знають, що Нідерланди відмінне місце для відкриття свого бізнесу або ж відкриття нової точки за межами своєї країни. Нідерланди цінують економічний вклад підприємців, які відкривають свою компанію на їх території.

В основному компанії Нідерландів діляться на кілька типів:

— Приватні компанії з обмеженою відповідальністю;
— Відкрите акціонерне товариство;
— Фонди;
— Приватна компанія;
— Приватні партнерства;
— Співпраця та об’єднання.

Спеціалізовані консалтингові компанії не один рік займається підтримкою бізнесменів — підприємців в реєстрації компанії на території Нідерландів. В середньому регистрация компаний в Нидерландах займає від 7 до 10 робочих днів. Для заявника необхідні ряд документів такі як: відскановані копії паспортів засновників, нотаріально завірена копія паспорта з наявністю апостиля та документом, підписаним юристом, довідка з місця проживання. Громадянам ЄС пощастило, тому що оформити реєстрацію в їхньому випадку набагато простіше. Таким особам потрібно всього лише мати лист або рахунок за комунальні послуги. Не варто забувати, що адреса відправника та одержувача повинні бути чітко надруковані без помилок.

Важливо підготувати податкові номери, документ, що описує вид діяльності майбутньої компанії, форма KYC, письмовий опис мети реєстрації компанії в Нідерландах, юридична адреса компанії та договір оренди, і звичайно контактні дані. Зібравши необхідні документи, можна сміливо почати процедуру реєстрації та бути впевненим, що процедура пройде гладко.