Металеві конструкції в будівництві: переваги і недоліки

Металеві конструкції в будівництві: переваги і недоліки
Будь-який будівельний матеріал володіє позитивними та негативними характеристиками, не є винятком і металоконструкції, задіяні в процесі зведення будівель і споруд. Вони користуються високим рівнем популярності та застосовуються в різних сферах, починаючи від будівництва невеликих будинків і закінчуючи зведенням масштабних об’єктів промислового призначення.

Плюси вибору

Металоконструкції, які можна замовити, перейшовши за цим посиланням http://kvalitet-63.ru/katalog/proizvodstvo-metalloconstrukciy, мають ряд переваг, серед яких виділяють:

— Невелика вага у поєднанні з підвищеним рівнем міцності, одна з головних переваг, які вплинули на збільшення популярності застосування технології в будівельній сфері. Дана характеристика підходить як для виробів зі сталі, так і з алюмінію.
— При виготовленні складових елементів вибирається метал, що володіє максимальним рівнем опору.
— Металоконструкції випускаються на промислових підприємствах з чітким дотриманням усіх встановлених стандартів і нормативів. Для отримання якісної продукції, в процесі виробництва задіяно сучасне обладнання та нові інструменти. Високий відсоток автоматизації та механізації, що значно скорочує терміни виготовлення зі збереженням високої якості та демократичної вартості.
— За рахунок високої щільності металевого сплаву, вироби відносяться до категорії водо- і газонепроникних. Щоб домогтися абсолютного значення по непроникності в місцях стиків окремих елементів застосовується зварювання, що в кінцевому підсумку дозволяє використовувати готову конструкцію у виробництві резервуарів, трубопроводів і т.д.
— Терміни проведення ремонтних робіт мінімальні, а для них потрібно тільки досвідчений зварник і професійне обладнання. Для посилення, заміни пошкоджених ділянок не потрібно багато часу.
— Після демонтажу металоконструкції переплавляються і повторно використовуються, що забезпечує збереження металевого фонду і розумне застосування будівельних матеріалів.

Досить великий список переваг на тлі доступною вартості та швидкого монтажу, що не вимагає використання спеціалізованої техніки, робить металоконструкції більш затребуваними з кожним роком.

Мінуси виробів

Серед недоліків металоконструкцій виділяють:

— Руйнування в результаті поразки стали корозією.
— Досить низькі показники по вогнестійкості (сталь приймає пластичну форму при нагріванні понад 600°С, алюміній при 300°С).

У першому випадку для розв’язання проблеми потрібно обробка всіх складових елементів спеціалізованої фарбою. Знизити ризик руйнування конструкції під впливом температури, можна також шляхом обробки вогнетривкими складами або ж облицюванням матеріалами, стійкими до впливу високої температури.