Що робити, якщо ви розбили дисплей на своєму смартфоні?

Що робити, якщо ви розбили дисплей на своєму смартфоні?
Нічого не віщувало біди й ось, немов в сповільненій зйомці, ви спостерігаєте, як смартфон, який тільки що був у вас в руці, стрімко несеться до землі. Іноді дисплей витримує, але найчастіше цей сценарій призводить до тріщин і сколів.

Практично в будь-якій ситуації пошкоджений екран можна відремонтувати або замініть. Так що зробіть глибокий вдих, перш ніж взяти телефон і оглянути його. Навіть якщо тріщини розходяться, як павутина, є рішення.

Чому екрани так легко ламаються?

Все зводиться до яких важко компромісу між бажаннями споживачів і технічною реальністю. Іншими словами, нам потрібні телефони з максимально великими дисплеями, які також мають елегантний дизайн. Проте, цим безрамковим екранам доводиться робити деякі поступки щодо довговічності.

Але, незалежно від особливостей конструкції, за словами фахівців, насправді мова йде про пружної енергії.

Коли ви кидаєте телефон, пружна енергія, що зберігається в склі телефону, перетворюється в поверхневу енергію, тому ваше скло тріскається.

Що робити прямо зараз?

Пошкодження екрану бувають різного ступеня серйозності — від легких подряпин до візерунків, схожих на павутину, а також до повністю відсутніх осколків скла.

По-перше, ви повинні оцінити ушкодження, тобто покласти телефон на тверду поверхню та оглянути при хорошому освітленні, перш ніж покласти назад в кишеню. За допомогою несильних натискань ви зможете визначити, чи не випадуть чи осколки. У багатьох випадках вони будуть залишатися на місці, а екран буде продовжувати працювати.

Якщо телефон серйозно пошкоджений, зробіть резервну копію своїх даних якомога швидше, переконавшись, що всі ваші фотографії, відео та важливі файли збережені в іншому місці на випадок, якщо телефон повністю зламається. Якщо він вже перестав працювати, то найкращий варіант — професійний ремонт. Дану послугу можна замовити, перейшовши за посиланням https://www.aks.ua/remont-telefony/zamena-display.html вже зараз.

Ось рішення в порядку зростання професіоналізму:

— Варіант №1: скотч. Скотч дозволить екрану дочекатися заміни. Якщо ви хочете і далі користуватися тріснутим телефоном і не хочете ризикувати втратити скло або порізати пальці, заклейте екран шаром скотчу. Ретельно вирівняйте всі та обріжте ножем, і він може виглядати майже як справжня захисна плівка для екрана.

— Варіант 2: Захисна плівка для екрана. Плівка гарантує відсутність швів і чітку лінію по краях екрану. Звичайно, під ним буде також видно павутина тріщин.

— Варіант №3: Замінити екран самостійно. Є можливість самостійно замінити екран телефону. В інтернеті повно відмінних покрокових інструкцій з фотографіями. Тут слід пам’ятати про декілька ключових моментів: Перш ніж ви вирішите піти цим шляхом, вивчіть вартість заміни екрану. Сучасні екрани телефонів, які включають сенсорна взаємодія і, можливо, біометричні датчики, коштують не дешево. Нарешті, у вас може не виявитися спеціалізованих інструментів, які вам знадобляться для цієї роботи. Наприклад спеціального фена, який необхідний, щоб пом’якшити клей.

— Варіант 4: зверніться до професіоналів. Ви завжди можете просто здати свій смартфон в сервіс. Заміна дисплея у професіоналів заощадить вам час і гроші.