Переваги покупки авто в лізинг

Переваги покупки авто в лізинг
Автомобіль є досить дорогою покупкою, за яку не завжди можна розплатитися одноразово. На допомогу приходить програма лізингу. У чому вона полягає, і які переваги такої покупки?

Можливість придбати нове авто

На відміну від ситуації з класичною покупкою, оформити лізинг авто може практично кожен. Особливо це стосується підприємців, які займаються перевезенням. Тобто, безпосередньо заробляють на цьому автомобілі.

Наприклад, влаштовуючись в таксі, людина може оформити лізинг на нову іномарку бюджетного сегмента, заробляти на ній протягом декількох років, і викупити автомобіль остаточно, здійснюючи регулярні платежі.

Накопичити на аналогічний автомобіль складніше. Як і обзавестися транспортом для заробітку, тому можливість лізингу приваблює багатьох водіїв.

Лізинг — не кредит

Ще одна перевага системи лізингу в тому, що вона більш лояльна, ніж альтернатива у вигляді кредиту. По-перше — оформлення лізингу не вимагає додаткової застави. Такі договори в цілому більш прості й більш доступні.

Кредит вимагає тривалого отримання і схвалення, яке можливе лише за наявності вже наявного доходу. Коли як лізинг може бути інвестицією. Причому подальші умови погашення не змінюються, а ставка не збільшується, що робить виплати більш простими й гарантованими.

Оновлення автопарку на вигідних умовах

Перевагами лізингу нерідко користуються комерційні компанії. І для них це дійсно зручно. Розширити автопарк, оновивши його при цьому, можна без серйозних витрат. Початкові внески невеликі, або зовсім відсутні.

Такі умови дозволяють організаціям закуповувати нові автомобілі, повноцінно ними користуватися, і через час остаточно оформляти у власність. Лізингові фірми нерідко пропонують акції, завдяки яким договір стає ще вигідніше.

Незважаючи на всі переваги, необхідно чітко розуміти про необхідність складання надійного договору, а також своєчасно сплачувати за лізинг. Відсутність планових платежів може призвести до розриву договору, а згодом і до вилучення автомобіля, без повернення клієнту вже внесених коштів.

Необхідно завжди мати впевненість в можливості виплати. Для організацій, лізинг є ідеальним варіантом. Коли як приватному клієнту слід бути обережніше, укладаючи договір.