Як вибрати тариф РКО?

Як вибрати тариф РКО?
У світі, який неухильно рухається в сторону цифровізації, бізнес не може існувати поза банківською системою. Розрахунковий рахунок став нагальною потребою навіть для індивідуальних підприємців. Розрахунково-касове обслуговування є у всіх великих банках — свої програми є й у корифеїв фінансової сфери.

Як вибрати кращий тариф?

Найпростіший спосіб — перейти на сайт rko-online.ru, порівняти наявні пропозиції та вибрати найзручніший банк і найвигідніший варіант, який відповідає потребам бізнесу. Є кілька моментів, на які потрібно звернути увагу ДО того, як підписувати договір, щоб згодом абонентська плата або комісії за перекази не стали неприємним сюрпризом. За що банки можуть взяти гроші?

Плата за обслуговування

Тут можливі три варіанти:

— безкоштовний пробний період,
— постійне безкоштовне обслуговування рахунку,
— фіксована абонентська плата.

Як правило, безкоштовний тариф вигідний лише для тих, хто рахунком користується вкрай рідко. Зазвичай на таких тарифах існують жорсткі обмеження на кількість платіжок (перевищення — за гроші) і переклади (за гроші понад обумовленої суми).

Плата за міжбанківські платежі

Перерахування коштів може бути безкоштовним постійно або оплачуватися понад певний кількість операцій.

Плата за зарахування коштів

Приємно отримувати гроші на рахунок в повному розмірі, правда? Шкода, але багато банків ставлять обмеження по сумі входять операцій, при перевищенні якого буде знято визначений договором відсоток.

Плата за перекази фізичним особам

Цей момент при виборі тарифу на РКО особливо актуальний для тих, хто веде справи з фізичними особами. На такі операції зазвичай виставлений місячний ліміт. За все, що понад ліміт, доведеться заплатити.

Плата за зняття готівки

Тарифи РКО з безкоштовним безлімітним зняттям готівки — велика рідкість. Як правило, банки беруть від 0,5 до 2% за подібні операції. Однак в деяких тарифах передбачено ліміт на безкоштовне зняття.

Щоб вибрати найвигідніший тариф на РКО, потрібно оцінити масштаби своєї підприємницької діяльності, прорахувати всі можливі витрати за місяць і пам’ятати, що безкоштовне обслуговування — це не завжди вигідно.