Як отримати гроші в ломбарді?

Як отримати гроші в ломбарді?
Більшість людей стикалися з проблемою, коли до зарплати ще далеко, а грошові кошти терміново необхідні вже зараз. Продаж коштовностей та інших речей — єдине, що спадає на думку в такій ситуації. Деякі люди вважають за краще продати речі через інтернет, що є небезпечною справою. Безпечний спосіб швидко отримати гроші — заставити цінності в ломбард.

Переваги співпраці з ломбардом

Ця комерційна організація надає короткострокові позики під заставу прикрас, побутової техніки, іншого цінного майна. На відміну від банку гроші можна отримати протягом декількох годин. Також ломбард в г. Киев pod-zalog.com.ua надає послугу попередньої оцінки, що дуже зручно. Люди довіряють ломбардам, тому що тут можна отримати гроші відразу і нема потреби збирати величезну кількість документів.

Переваги:

— моментальна видача грошей — як тільки проведена оцінка, клієнт отримує обумовлену суму на руки, до позичальника пред’являється мінімальна кількість вимог;
— необмежена сума — клієнт отримує суму позики рівнозначну вартості товару;
— мінімальний пакет документів — для підтвердження угоди досить паспорта;
— ломбард приймає велику різноманітність заставних речей — електроніка, дорогоцінні прикраси, предмети розкоші.

Одне з основних переваг кредитного центру — сюди без проблем можуть звертатися клієнти, чия кредитна історія не є найкращою. Тут не перевіряють, наскільки правильно і вчасно ви розрахувалися з попередніми кредитами. Застава гарантує повернення боргової суми в повній мірі за допомогою реалізації цінності.

Особливості роботи ломбардів

Найбільшим попитом користуються ювелірні прикраси, старовинні речі та монети. Здати можна як побутову техніку, так і прикраси з діамантами. Оцінку проводять фахівці, які точно визначають остаточну суму. Принцип роботи простий — клієнт залишає матеріальну цінність в заставу та отримує натомість гроші. У зазначений термін він повинен прийти та забрати річ, повертаючи гроші. Всі речі маркуються і зберігаються в сейфі. Золоті прикраси зберігаються в сейфах окремо один від одного.

Як вибрати ломбард?

У ломбарді можна здати в заставу широкий асортимент цінних речей на взаємовигідних умовах. Ми гарантуємо збереження застави, спеціальний догляд за ювелірними прикрасами, захист від крадіжки та пошкоджень. Угода оформляється на простих і зрозумілих умовах за низькою відсотковою ставкою. Оцінку дорогоцінних каменів проводить професійний гемолог. Ми не нав’язуємо терміни та позики та прислухаємося до переваг клієнта. Протягом пільгового періоду штрафні відсотки не діють.