У чому різниця між роботою епілятора IPL і лазера?

У чому різниця між роботою епілятора IPL і лазера?
Приступимо до розгляду відмінностей з основного питання — механізму роботи обох пристроїв. Що таке лазерний епілятор і що таке епілятор IPL і як вони працюють?

Як працює лазерний епілятор?

Лазерний епілятор — дуже чітке визначення. Він випромінює одиночний промінь світла з точно певною довжиною хвилі. Відправляється енергія поглинається тією частиною волосся, яка відповідає за їх зростання. Його температура швидко підвищується, і часто він повністю руйнується. Він також може перейти в так звану фазу спокою, коли волосся перестає рости.

Як працює епілятор IPL?

Пристрій для видалення волосся з інтенсивним імпульсним світлом IPL — це обладнання, оснащене спеціальною лампою. Вона висвітлює певну ділянку шкіри, на якому може бути багато волосків. Випромінюється світло являє собою спектр різних довжин хвиль. Ці хвилі поглинаються як волосяними фолікулами, так і навколишніми тканинами, але пошкоджуються тільки волосяні фолікули. Кінцевий результат такий же, як і при лазерної епіляції — волосся пошкоджуються або перестають рости.

До речі, якщо вас цікавить IPL-епіляція, то радимо перейти по этой ссылке вже зараз.

Сучасне якісне обладнання в руках людини з великими знаннями та досвідом забезпечить не тільки високу ефективність, але і безпеку процедури. План проведення процедур лазерної епіляції для тіла можна отримати за цим посиланням як і уточнити оптимальний термін підтримують сеансів.

Лазерна епіляція та IPL-епіляція: для якого типу шкіри та волосся підходять процедури?

— Прийнято вважати, що чим темніше шкіра і світліше волосся, тим менш ефективним буде лазерне видалення волосся. З цієї причини лазерна епіляція не рекомендується на засмаглій шкірі. Після прийняття сонячних ванн слід почекати до місяця.
— Лазерна епіляція ідеально підходить людям зі світлою шкірою і темним волоссям.
— Процедури з використанням пристроїв для видалення волосся IPL не так сильно залежать від тону шкіри або кольору волосся.
— В обох випадках для епіляції не підходять тип шкіри чорний і тип волосся червоний.

На яких частинах тіла можна використовувати епілятори IPL?

Процедура епіляції з використанням епілятора IPL може проводитися на всіх ділянках тіла. Вона дозволяє проводити процедури на всіх фототипу шкіри за класифікацією, яка розрізняє 6 типів в залежності від кількості мелатоніну. Чим темніше волосся, тим вище концентрація в них меланіну, завдяки чому світлова енергія легше поглинається їм, що дозволяє більш ефективно видаляти волосся.

Правильно підібравши світлові хвилі до типу волосся і шкіри, можна видалити та світле волосся, але вони не повинні бути світліше шкіри. Процедура дозволяє видалити волосся в фазі активного зростання, відомої як фаза анагена. Щоб повністю позбавитися від волосся на даній ділянці, потрібно кілька процедур. Інтервали між ними варіюються в залежності від області, що підлягає видаленню, типу шкіри та типу волосся, і зазвичай складають близько 4-6 тижнів.

Що вимагає IPL-епіляція: як до неї підготуватися?

Перш за все, повинна бути чиста шкіра — епілятори IPL впливають на корінь волоса, що знаходиться під шкірою. Для досягнення найкращих результатів перед процедурою необхідно очистити шкіру від усіх видів кремів, лосьйонів, дезодорантів, антиперспірантів і інших косметичних засобів. Зокрема, слід пам’ятати про косметичні засоби, що містять жири, бо їх нагрівання може сприяти появі опіків.

Як довго триває видалення волосся IPL?

З епілятора IPL буде потрібно набагато коротший час епіляції, ніж з лазерної епіляції. Тут нема потреби обробляти кожну волосину окремо — імпульс охоплює ділянку шкіри розміром в кілька квадратних сантиметрів. Депіляція ніг займе близько 20 хвилин, лінія бікіні — близько 10 хвилин, пахви — менше 5 хвилин.

Лазер чи епілятор IPL: що вибрати?

Нарешті, давайте ще раз резюмуємо відмінності між лазерним епілятором і епілятором IPL.

Лазерна епіляція:

— Механізм дії: одиночний світловий промінь з точно певною довжиною хвилі.
— Стійкість ефекту після декількох процедур: до 2-3 років.
— Тип шкіри та колір волосся: ідеально підходять для світлої шкіри та темного волосся.
— Тривалість разового лікування: лікування займає тривалий час.

Епілятор IPL:

— Механізм дії: спектр хвиль різної довжини.
— Стійкість ефекту після декількох процедур: до 1 року.
— Тип шкіри та колір волосся: універсальніше — більше свободи з точки зору прийнятного кольору шкіри й кольору волосся.
— Тривалість однієї процедури: менше, ніж при лазерної епіляції.

Лазерна епіляція та IP: протипоказання

Розглядаючи покупку відповідного пристрою і процедури, ми також повинні пам’ятати, що воно підходить не кожному. Протипоказання до цього виду епіляції включають:

— свіжий загар (до 4 тижнів);
— вагітність;
— варикозне розширення вен;
— пілінг (зачекайте один тиждень).

Також слід утриматися від прийому таких трав, як календула або звіробій.