Як вибрати квартиру на вторинному ринку?

Як вибрати квартиру на вторинному ринку?
Сьогодні зберігається тенденція до придбання вторинної житлової нерухомості.

Такий хід не тільки допомагає заощадити на відсотках і комісіях при покупці житла від забудовника, але і вибрати готовий варіант для життя.

Знаючи всі плюси і мінуси, а також критерії вибору вторинного житла, люди зможуть успішно підготуватися до операції століття.

Вибрати вторинне житло в Харкові можна, перейшовши за даним посиланням https://www.atlanta.ua/kharkov/filters/prodazha/kvartiry вже зараз. Тут можна вибрати відповідну квартиру, відповідну побажанням, а також зробити це безпечно і швидко.

Про плюси і мінуси покупки вторинної квартири

Хоча пайове будівництво поступово набирає популярність, вторинне житло залишається більш популярним. Це пов’язано з деякими перевагами, а саме:

— Можливість покупки готової площі.
— Наявність ремонту.
— Деякі господарі продають квартири з меблями.
— Люди можуть заїхати одразу, після складання та підписання договору про купівлю-продаж.

Зрозуміло у такої покупки існує й інша сторона, пов’язана з фінансовими витратами і правової безпеки. З цієї причини людям краще залучати не тільки професійних рієлторів, а й юристів.

Секрети правильного вибору житла

Перед пошуком квартири, людям важливо визначитися з основними запитами до неї. При цьому можна враховувати різні аспекти, наприклад, наявність/відсутність балкона (іноді люди бажають мати лоджію, що виходить на південь).

Якщо шукати житло через спеціалізований сайт, в будь-якому вигляді наводиться докладний опис, що включає огляд інфраструктури та наявність автостоянки.

Також покупцям важливо оцінити допустимість шуму, адже буває так, що при виході вікон на галасливий проспект, вони не зможуть нормально заснути.

При цьому якщо у людей є маленькі діти, поруч з будинком має бути присутня дитячий майданчик.

Не потрібно зупинятися на першому-ліпшому варіанті, адже каталог вторинної нерухомості регулярно оновлюється, що дає шанс на появу більш гідних квартир.

Навіть при повній відповідності житла потребам здобувача, краще підшукати ще пару варіантів додатково, адже все пізнається в порівнянні.

Що стосується юридичної чистоти квартири, тут можна провести самостійну перевірку, або довірити це досвідченому юристу. Але важливо знати, що продавцем може виступати власник квартири, його представник з довіреністю або співвласники, що мають законну частку в даному об’єкті.