Паливороздавальні колонки: як вибрати?

Паливороздавальні колонки: як вибрати?
Колонки, за допомогою яких можна роздавати паливо є одним з найважливіших видів обладнання сучасних автомобільних заправних станцій.

Паливороздавальні колонки: правила вибору

Варто зауважити, що виробництвом даного виду обладнання для автомобільних заправних станцій сьогодні займаються як вітчизняні компанії, так і зарубіжні. Продукцію дані виробників можна без особливих зусиль знайти на українському ринку, завдяки чому, обладнати заправну станцію в повній відповідності з технічно-проєктною документацією. Вибір паливороздавальної колонки базується на кількох основних принципах:

— ефективність;
— точність;
— надійність;
— довговічність;
— продуктивність.

Зрозуміло, до цього списку можна додати особливості обслуговування, доступність запасних частин і вартість.

На що необхідно звернути увагу, вибираючи паливороздавальні колонки?

Вибираючи топливораздаточные колонки необхідно враховувати здатність пристроїв подавати мінімальну та максимальну кількість палива. Незважаючи на те, що стандартною мінімальною подачею палива вважається обсяг в 2 літри, є моделі колонок, які можуть відпускати менше цього значення. Те ж саме стосується і максимального значення, яке, згідно зі стандартами, становить 160 літрів, проте є паливороздавальні колонки, за допомогою яких можна заливати куди більшу кількість бензинового або дизельного автомобільного палива.

Важливо звертати увагу і на тип приводу колонки в робочий стан, який може бути ручним або електричним, або комбінованим. Найчастіше для АЗС купуються колонки з комбінованим і з автоматичним приводом, з ручним же приводом для роздачі палива колонки воліють купувати різні логістичні та транспортні компанії, одиниці парку яких заправляються прямо на території таких підприємств.