Поради перед покупкою вашого першого тепловізора

Тепловізор — неймовірно багатофункціональний прилад, який знаходить своє застосування в багатьох сферах людської життєдіяльності. Серед інших, наприклад, необхідно відзначити медицину, важку промисловість і безліч інших.

На ринку є величезна кількість різноманітних приладів цього роду. Але, як вибрати свій перший тепловізор? На що необхідно звертати увагу? Давайте разом спробуємо відповісти на це питання.

Перед тим, як здійснювати покупку — задайте собі одне єдине питання: «Як я буду застосовувати в побуті цей прилад?». Відповідь на це питання дасть вам ключові параметри для подальшого пошуку найбільш підходящого для вас виду тепловізора.

Адже, цілком очевидно, що для деяких цілей найкраще підійде будь-якої приціл нічного бачення, а для простого спостереження за явищами дикої природи найкраще буде використовувати різноманітні тепловізорного біноклі. Якщо ви шукайте певний проміжний варіант або хочете використовувати прилад для різних цілей, то краще за все — придивіться до тепловізорного монокуляра.

На що необхідно звертати увагу?

Очевидно, що одним з ключових аспектів, які необхідно аналізувати при пошуку найбільш відповідного приладу є його ціна. Після того, як ви відповіли собі, який саме прилад ви хочете отримати в своє розпорядження — необхідно буде зорієнтуватися з його ціною. На даний момент на ринку є величезна кількість моделей ціни на які варіюють від 50 до 1 000 доларів США і вище. Серед інших параметрів потрібно звертати увагу на:

  1. корпус;
  2. розширення матриці;
  3. додаткові функції.

При безпосередній покупці тепловізора на сайті ukroptica.com.ua попросіть консультацію у спеціально навченого працівника. Задайте йому всі виниклі у вас питання і на підставі його відповідей, а також наявних у вас запитів і отриманій раніше інформації виберіть найбільш підходящий для вас варіант. А нижче — давайте обговоримо основні моменти згаданих вище аспектів вибору тепловізора.

Корпус

Корпус тепловізора Pulsar Axion XQ38 — один з основних моментів, що створюють всі необхідні умови для зручності його подальшого використання. Наприклад, якщо корпус розрахований під використання праворукою людиною, його буде вкрай незручно використовувати лівші. Вірно і зворотне.

Необхідно звернути ретельну увагу на матеріал, з якого виготовлений прилад. Адже очевидно, що прилад, корпус якого складається з дешевого пластику, набагато простіше буде зруйнувати і привести в непридатність вологою, вогкістю і прямими ударами, ніж прилад, корпус якого створений з твердих які чинять спротив руйнування матеріалів.

Розширення матриці

Сучасні тепловізори мають розширення матриці аж до 1280х720 пікселів, що на порядок вище, ніж у тих, що впускає ще всього пару десятків років назад. Подібне дозвіл дозволяє домогтися неймовірно якісної, стійкої та красивої картинки навіть на відстані аж до 1 000 метрів. Не зайвим буде також з’ясувати і те, яким чином зображення транслюватиметься з матриці на екран цього пристрою. У деяких випадках може знадобитися також і покупка окремого екрану для трансляцій.

Обов’язково задайте консультанту питання щодо розширення рідкокристалічного екрана, на який буде транслюватися зображення. Адже при занадто великій різниці якість зображення буде значно страждати і в результаті, навіть якщо розширення матриці екрана буде високим, в результаті може вийти погане, нечітке та неякісне зображення.

Додаткові функції

Найважливіша функція, яка доступна практично в кожному сучасному тепловізорі — це запис того, що відбувається на екрані. З її допомогою можна, наприклад, робити домашні відео, надавати відео-звіти по вузькоспеціалізованій роботі, а також демонструвати кадри з вашими натуралістичними дослідженнями на загальний огляд.

Окремо слід зазначити, що більшість сучасних приладів подібного типу в обов’язковому порядку має вбудовану функцію фотографування, яка теж дуже часто буває корисною.

Серед відмінних функцій, характерних тільки для якоїсь конкретної лінійки можна виділити, наприклад, «картинку в картинці», яка доступна у тепловізора Pulsar, який є одним з найкращих варіантів. З її допомогою, наприклад, можна виводити невелику картинку в кутку екрану, яка буде демонструвати альтернативне головному зображення, що покликана допомогти в справах, задуманих користувачем.