Який купити грейфер в Україні

Ківш для чищення колодязя: методи очищення, як закріпити грейфер і використовувати

Будь-колодязь необхідно чистити, і для цього застосовують різні способи. Грейфер для чищення колодязя відрізняється зручністю, продуктивністю.

Грейфер — більш складний інструмент

Грейфери — це будівельні інструменти універсального характеру, які використовуються для роботи у відповідній сфері, включаючи такі дії, як знесення, навантаження і сортування різноманітних матеріалів та інше. У всіх марок цього інструменту конструкція проста і має схожі елементи — це жорсткий корпус з двома щелепами, якими здійснюється захоплення. Придбати грейферный ковш можна за посиланням.

Грейфери одноканатні двощелепні

Пристрій

Вантажозахватний орган грейферного крана — це є щелепи, призначені для зачерпиванія. В процесі роботи щелепи розмикаються і замикаються. Пристрій щелеп грейфера — є дві вертикальні стінки і днище, що утворюють відокремлену ємність, в якій відбувається підйом і перенесення матеріалу. Щелепи мають шарнірне приєднання з несучої тягової траверсой, що дозволяє управляти ними за допомогою підтримуючого і замикає канатів. Грейферні лебідки забезпечують натяг канатів і їх регулювання їх швидкостей.

Грейферний кран пристрій

Грейферні крани влаштовані так само, як мостові. Робочий механізм закріплений на рухомий металевої конструкції. При поперечному розрізі вона являє собою П-подібну балку, тому її прийнято називати міст, або підкранова балка. Візки, що переміщуються по рейках або поясам підкранової балки, призначені для підйому і перевезення вантажів вздовж прольоту. Для забезпечення руху візки забезпечені спеціальними ходовими колесами-роликами. Діаметр і частота обертання кожного ролика різні, пропорційно максимальному і мінімальному радіусу.

Призначення

Грейферні крани, завдяки специфічному влаштуванню вантажозахоплювального пристрою, призначені для транспортування труднозачерпиваемих типів вантажу. Зачерпує здатність грейфера встановлюється на стадії проектування і випробування машини. Фактична зачерпує здатність, тобто маса вантажу, пов’язана з декількома параметрами:

 1. насипна щільність матеріалу;
 2. ширина щелеп і відстань між ріжучими крайками;
 3. податливість вантажу впровадження грейфера;
 4. коефіцієнт ущільнення матеріалу.

Для визначення зачерпує здатності грейфера використовуються дані ДСТУ 24599-87 Грейфери канатні для навалочних вантажів. У стандарті також визначені основні транспортуються матеріали:

 • пісок сухий важкий;
 • свинцевий і залізорудний концентрат;
 • вугілля;
 • гіпс кусковий;
 • глинозем;
 • зерно пшениці;
 • кам’яновугільний кокс;
 • порошкоподібний апатит.

Властивості сировини, такі як щільність, твердість, величина фракцій або шматків впливають на продуктивність крана, оскільки мають різний опір, що вимагає коригування зусиль і способів управління зачерпиваніі. Наприклад, при сильному натягу підтримують канатів неможливо переміщення верхньої траверси. Внаслідок цього машина зачерпує невеликий обсяг матеріалу.