Як вибрати змішувач для умивальника?

Комфортність використання ванної кімнати визначається умивальником оптимального розміру та ідеально підібраним. Отже, як підібрати умивальник і змішувач, щоб зробити їх ідеальним дуетом?

Розмір

Підбір фурнітури і кераміки за розмірами має вирішальне значення для функціональної роботи зони умивальника. Параметри, які слід враховувати, включають, перш за все, висоту крана і довжину виливу. Він повинен потрапляти в раковину, щоб при наповненні не було розбризкування води.

У разі більших моделей з широкими краями будуть використовуватися більш високі змішувачі з подовженим носиком. Варіант з поворотним виливом також забезпечить комфорт в повсякденних справах.

У ванних кімнатах з обмеженими розмірами, в яких було вирішено встановити невеликий умивальник, добре підійде фурнітура з компактною конструкцією і коротким профільованим зливом.

Кераміка стільниці, що встановлюється безпосередньо на поверхню шафи, вимагає особливого вибору. Через висоти краю умивальника змішувач повинен мати подовжений корпус, який виступає приблизно на 15 см над верхньою керамічною лінією, і профільований вилив.

Спосіб збирання

Змішувачі для умивальника діляться на настінні моделі, що встановлюються над умивальником, і стоячі (окантовані) варіанти, що встановлюються безпосередньо на краю кераміки, на стільниці або поверхні шафи. Перший з них добре підійде в поєднанні з глибокими тазами у вигляді чаш.

Для зручності використання настінну арматуру слід встановлювати на висоті приблизно 25-35 см над верхнім краєм санітарного приміщення. З іншого боку, традиційні стоячі змішувачі можна використовувати з дуже дрібною керамікою. Якщо ми хочемо підігнати цей тип моделі до більш глибокого варіанту, варто купувати фурнітуру зі злегка подовженим корпусом і профільованим зливом. Прямокутний кран для раковины в ванной можна встановити як на край кераміки, так і на стільницю. У першому випадку таке рішення рекомендується для настінних або меблевих умивальників. Кріплення на поверхню шафи буде добре поєднуватися з керамічної стільницею або вбудованої в стільницю.

Візуальна узгодженість

При оформленні зони умивальника не слід забувати про узгодження її елементів з точки зору естетики. Різноманітність дизайну доступних змішувачів дозволяє вільно комбінувати фурнітуру з керамікою в залежності від дизайну інтер’єру ванної кімнати.

У випадку з умивальниками на стільниці, що нагадують старі раковини або діжки, добре підійдуть ретро-моделі з декоративними ручками з декоративною розміткою. Мінімалістичні варіанти, вбудовані в стільницю, ідеально поєднуються з елегантними змішувачами, натхненними геометрією. Що стосується кольорів, варто вибирати непідвладні часу поєднання. Білосніжна сантехнічна кераміка стане естетичним фоном як для хромованої, так і для патинованої фурнітури.