Поради щодо вибору піни для гоління

Сучасна піна для гоління є звичним продуктом для багатьох чоловіків.

Її головне призначення полягає в тому, щоб полегшити процес гоління, пом’якшити щетину, поліпшити ковзання, захистити шкіру обличчя від появи роздратування. Придбати піну для гоління можна у спеціалізованому інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість даного засобу є для багатьох людей прийнятною.

Піна для гоління — запорука гладкості шкіри

Варто зазначити, що піна для гоління від Yves Rocher гарантує точне і безпечне видалення волосся незалежно від довжини та жорсткості щетини. Пишна і щільна пінка надає пом’якшувальний ефект, забезпечуючи легке ковзання леза, — дозволяє бритві видалити навіть короткі і жорсткі волоски. Гладке ковзання не допускає пошкодження і роздратування чоловічої шкіри, залишає комфортні відчуття. З якісною піною ваше гоління точно буде легким, швидким і абсолютно безпечним.

Види піни для гоління

У каталозі ви зможете знайти найрізноманітніші засоби для гоління, які відрізняються за властивостями і характеристиками. Щоб не розгубитися в широкому різноманітті косметичних засобів, потрібно відразу вивчити асортимент. Так як різні типи шкіри, чоловіча піна для гоління випускається з урахуванням потреб кожного з них. Таким чином, можна купити з доставкою піну для сухої, жирної, чутливої, а також комбінованої шкіри.

Як вибрати піну для гоління?

Вітчизняні та закордонні бренді пропонують безліч видів чоловічої косметики. І в такому розмаїтті непросто зупинитися на виборі певного засобу. Тому, при виборі піни для гоління потрібно враховувати кілька важливих нюансів:

  1. Інтенсивність використання — для нерегулярно використання або для поїздок ідеально підходить маленька піна для гоління.
  2. Якщо потрібно використовувати піну кожен день, тоді краще придбати великий об’єм.
  3. При постійному голінні потрібно підібрати засіб певного бренду, який найкраще підійде.
  4. Особливості складу — на ринку представлена ​​піна для чутливої ​​шкіри, для гладкого гоління, для запобігання подразнення та сухості.
  5. Призначення — виробляється чоловіча та жіноча піна. Чоловічі засоби більш інтенсивно впливають на щетину.

Склад і якість пінки для гоління

Основа якісного продукту — натуральні гідратовані масла. Якщо основним інгредієнтом піни для гоління є мінеральне масло, то на шкірі з’являється тонка плівка, закупорюються пори і перешкоджає проникненню кисню в тканини шкіри.

У фірмових лініях косметики для чоловіків, крім натуральних рослинних масел, використовується очищена вода, натуральні антисептики По-справжньому якісна дорога косметика не має в своєму складі продуктів нафтопереробки і спирту.