Розробка сайтів в Україні: коли потрібна і які має особливості

Створення корпоративного сайту — новий виток у розвитку бізнесу. Він здатний стати не тільки ознакою престижу, а й інструментом для вирішення численних завдань, починаючи від інформування клієнтів, закінчуючи активними продажами товарів або презентацією послуг. Розробка проекту з нуля вимагає багато сил, професійних навичок, умінь і величезного обсягу знань. Тому не варто економити на створенні.

Необхідно знайти команду фахівців, яка подбати про те, щоб віртуальне представництво було функціональним, привабливим, корисним. Розробка сайтів в Україні пропонується під ключ фахівцями компанії attico.dp.ua.

Які завдання вирішує хороший сайт

За умови грамотного підходу до дизайну і функціоналу, просуванню і оптимізації сайт буде вирішувати цілий комплекс важливих бізнес-задач, включаючи:

 1. спрощення діяльності компанії;
 2. підвищення довіри і лояльності потенційних клієнтів, партнерів та інвесторів;
 3. формування єдиної зручною та гнучкою внутрішньої IT-структури;
 4. економію коштів на рекламуванні;
 5. розширення географії діяльності;
 6. створення позитивного іміджу та конкурентних переваг бізнесу;
 7. збільшення впізнаваності;
 8. поліпшення якості та ефективності контролю над персоналом.

Кінцевий перелік завдань може варіюватися, залежно від цілей створення сайту. Його можна звести до мінімуму або максимально розширити, доповнити актуальними опциональнимі можливостями.

Розробка сайту: кому довірити

Створення сайту — копітка робота, що вимагає певних інвестицій. Деякі керівники бізнесу, які прагнуть до зниження витрат, звертаються до фрілансерам, приватним розробникам. Результат їхньої роботи може бути плачевним, а кінцеві витрати — перевищувати первинний бюджет в кілька разів. Брак знань і досвіду загрожує численними помилками, виправляти які все одно доведеться професіоналам.

Краще відразу звернутися в агентство, де працює команда розробників, аналітиків, тестувальників, дизайнерів, адміністраторів і копірайтерів. Це позбавить від витрати зайвих грошей і часу. Експерти складуть чіткий план дії, підпишуть договір, який регулює співпрацю в правовому полі. Персональний менеджер буде постійно перебувати на зв’язку, контролювати кожен процес, стежити за якістю роботи на всіх етапах — від підготовки ТЗ та плану до запуску і аналізу. Розробка сайту під ключ передбачає поступове вирішення поставлених завдань:

 • збір інформації про діяльність компанії і конкурентів;
 • обговорення функцій, зовнішнього вигляду, наповненості проекту;
 • створення оптимальної архітектури;
 • дизайн головної сторінки, розділів і підрозділів;
 • запуск, тестування, налагодження;
 • просування в пошукових системах, соціальних мережах тощо.

Якщо замовник обмежений в бюджеті, розробник запропонує хороший конструктор з готовими шаблонами. У компанії, наприклад, можна замовити сайт на Тільда, яка має власну CRM-систему, можливість простої інтеграції AMOCRM, HubSpot, Bitrix2 і масу інших переваг. Ця платформа відмінно підходить для Лендінзі, корпоративних проектів і інтернет-магазинів.