Як підібрати казковий готель для відпочинку?

Для любителів комфортних умов, елегантності та розкоші, і тих, хто любить відпочивати на повну котушку, одним з основних критеріїв відпочинку є вибір розкішного готелю. Але як вибрати готель, умови якого підійдуть саме для вас? Адже думки та поняття про розкішний готель у всіх різні. Ваші переваги відіграють заключну роль в ухваленні рішення. Вам буде легше його прийняти, якщо ви складете список очікувань від готелю, який ви, зрештою, оберете.

До вашої уваги представлено декілька критеріїв, за якими варто розглядати готелі:

  1. Обслуговуючий персонал.
  2. Обслуговування номерів.
  3. Сон.
  4. Розваги.
  5. СПА-центри.
  6. Ціна.

Обслуговування номерів

Якщо ви любите нічні прогулянки, тоді вам не підійде готель, в якому обмежений час обслуговування номерів. Напевно, повернувшись у свій номер, ви захочете поїсти не сухом’ятку, на кшталт крекерів з арахісовим маслом або чіпсів з автомата, а щось із нормальної їжі. Отже, при виборі готелю зверніть увагу, щоб був гнучкий графік обслуговування номерів, а ще краще, щоб воно було 24 години на добу.

Сон

Наявність здорового сну теж важливо під час відпочинку. Вибираючи готель, не забудьте подбати про те, щоб ви могли спати у комфортному ліжку. Дізнайтесь, який там матрац. Деякі готелі пропонують матраци різної жорсткості на ваш вибір. Найкращі готелі у світі пропонують не тільки вибір пружності матраца для сну в номері, але й виставляють його на продаж. Можна також домовитись, і вам доставлять його додому.

Розваги

Іноді людям хочеться просто відпочити від повсякденної метушні та стресів. Ось оселилися ви в номері, а далі що? Не забудьте наперед звернути увагу на заходи, які там відбуваються. Більшість готелів представляють свою розважальну програму для гостей. А також тенісні корти, верхову їзду, фітнес-центри тощо. Також наперед зверніть увагу на наявність магазинів поруч, якщо ви любите займатися шопінгом. Які поблизу є визначні пам’ятки і як дістатися до них.

СПА-центри

Для початку переконайтеся, що запропонований СПА-центр є справжнім СПА-центром? Коли готель заявляє про наявність СПА-салону, обов’язково з’ясуйте всі подробиці. Адже дуже часто буває, що готель має на увазі лише наявність російської лазні, джакузі і сауни. А ось найкращі готелі світу пропонують справді справжні СПА-центри. Туди входить і такі косметичні процедури, як обгортання, масаж, прогрівання гарячим камінням та багато іншого.

Ціна

Чи знаєте ви, що ви можете зупинитися в деяких кращих готелях світу зовсім недорого, за бюджетною ціною? В основному для того, щоб отримати подібну знижку, потрібна конкретна кількість ночей. Можна заздалегідь зателефонувати до готелю SPA в Ruta Resort & Event Hotel та дізнатися про наявність будь-яких акцій або переглянути інформацію в інтернеті. До того ж більшість величезних знижок можна отримати лише через інтернет.