Деякі факти з історії бренду RAVAK

Ravak — чеська сімейна компанія, заснована в 1991 році сім’ями Варжекових і Крейсових. Починала компанія з того, що займалася продажем душових куточків та душових піддонів, що випускаються французькими виробниками. Але в 1993 році вони відкрили власне виробництво, запатентували власні технології і через рік презентували душові куточки серії Supernova. Тоді ж з’являється бренд Ravak.

У 1997 році компанія розширює свій асортимент та запускає у виробництво душові куточки продукції класу люкс та назвою серія Eleganсе. У той же період сім’ї починають шукати ринки збуту в Словацькій Республіці, Німеччині, Росії та Польщі, а згодом в Угорщині, країнах Балтії та України. У всіх цих країнах відкритті представництва. Наступними на черзі стояли Об’єднані Арабські Емірати, Іспанія, Китай, Румунія та Казахстан.

Керівництво компанії щільно займалося розширенням асортименту, і в 1999 році було розроблено оригінальну ванну Ravak Rosa, яка стала бестселером в Європі та забезпечила компанії успіх, після якого було запущено виробництво гідромасажних ванн.

У 2004 році Ravak виводить на ринок ще один свій продукт, що став найбільш популярним — це відкидне сидіння Ovo. Його початкова форма була овальною, але зараз розроблено стильну квадратну форму.

У 2009 році запущено нове виробництво меблів для ванних кімнат. Відмінною її рисою є спеціальне глибоке просочення (AMT – AntiMoistureTreatment) та авторський дизайн. На сьогоднішній день Ravak є однією з відомих компаній, що успішно розвиваються, на ринку сантехніки по всьому світу.

RAVAK Ось уже понад двадцять років виробляє продукцію для ванних кімнат. Продумавши все до останньої деталі, RAVAK пропонує Вам комплексне рішення. RAVAK — це сучасна, практична, продумана до дрібниць ванна кімната.

Якщо ви шукаєте ванну, варто звернути увагу на компанію Ravak. Авторами ванн RAVAK є успішні дизайнери всесвітньо відомої студії Storz, прославленої насамперед дизайном розкішних автомобілів, а також чеської студії DesignNosal. Функціональний дизайн, різноманітність розмірів і форм, десятиліття гарантія якості — все це забезпечує легкий вибір саме тієї ванни, яка даруватиме вам комфорт і задоволення довгі роки!

Ми створюємо не просто гарні речі, при розробці виробів ми головним чином враховуємо потреби та потреби наших клієнтів. Ми вважаємо, що є речі, які можуть бути сучасними, навіть після багатьох років використання. Створення концепції як комплексного рішення ванної кімнати є однією з ключових конкурентних переваг RAVAK.