Переваги придбання диплома

Якщо у минулому у великих містах практично в кожному переході метро можна було побачити людей, які продають так звані «липові» дипломи, то зараз сучасні технології дісталися і цієї сфери. Не потрібно їхати у велике місто і купувати з рук, можна просто знайти сайт компанії та купити диплом ВНЗ з інтернету. Оригінал же Вам надішлють поштою і з ним сміливо можна йти влаштовуватися на роботу або просити підвищення.

Хто купує дипломи?

Звичайно, ніхто не хоче надати на операційному столі у хірурга з підробленим дипломом, але бюрократична система України влаштована так, що для певних посад потрібні скоринки про певну освіту, яка зовсім не застосовується на цій посаді. Витрачати роки на отримання їх зовсім не хочеться, та й немає сенсу. Насамперед це стосується чиновників у муніципалітетах. Пройти обучение и диплом отримати можна за посиланням.

Ось такі люди й замислюються, як придбати диплом університету і де його замовити. І попит народжує пропозицію — сайтів на цю тематику в інтернеті десятки, вибирай будь-хто. Хоча різниця все-таки є і тут не тільки в ціні. Не менш важливо, щоб потім ваш роботодавець не зміг дізнатися про підробленість документа.

ЯК ПРИХОВАЮТЬ «ЛИПОВІСТЬ» ДИПЛОМУ?

Схема покупки диплома в інтернеті проста. Ви робите замовлення навіть без передоплати (деякі сайти просять невелику передоплату, оскільки є клієнти, які потім відмовляються від отримання на пошті), вказуєте поштову адресу та через три-чотири дні (як спрацює УКРПОШТА) отримує бланк документа, сплативши на пошті своє замовлення .

Дані для замовлення:

  1. Номер телефону
  2. Електронна пошта
  3. Поштова адреса
  4. Номер атестата про шкільну освіту

Середня вартість такого паперу складає 15 тисяч гривень, але не так усе просто. Можна знайти документи за 5 тисяч, а можна і за 30 тисяч. І це все одно дешевше за платне навчання, яке вийде мінімум у 60 тисяч. Плюс економія чотирьох років. Відрізняються вони не лише статусністю ВНЗ та професією, а й тим, наскільки Ваш диплом буде достовірним.

Ознаки справжнього диплома:

  • Бланк на папері Гознака України – липові дипломи давно робляться на оригінальних бланках з усіма захищеними знаками (мабуть, зв’язки на поліграфічному комбінаті «Україна»)
  • Позначка у базі даних Міністерства освіти і науки України – складно, дорого, але також можливо
  • Позначка в архіві конкретного ВНЗ – можливо, за невелику додаткову плату.