Особливості ремонту у комерційному приміщенні

Комерційні приміщення ремонтують під бізнес-діяльність, найчастіше щоб здати в оренду. Функціональне планування та якісне оздоблення підвищують ціну такої нерухомості, а в майбутньому позитивно впливають на дохід компанії-наймача. Сьогодні поговоримо, як правильно оформляти комерційні приміщення, щоб залучити орендарів та окупити зроблені вкладення.

Що важливо врахувати?

Якщо приміщення не ремонтують під конкретного замовника, то краще вибрати для нього універсальний дизайн. Нейтральні світлі тони, відсутність різких контрастів, приємне поєднання кольорів і текстур плюс хороша освітленість підійдуть і для бутіка, і для салону краси, і для офісу. Мінімалізм дозволить швидко персоналізувати інтер’єр, додавши брендові аксесуари та декор.

Ремонт комерційних та житлових приміщень від Partner Create проводиться за одним сценарієм: спочатку демонтаж, потім перепланування, прокладання інженерних комунікацій, чорнове та чистове оздоблення. Але якщо йдеться про бізнес-нерухомість, важливо врахувати деякі моменти:

  1. Приміщення має бути комфортним і для співробітників орендаря, і для відвідувачів. У плануванні враховують ергономіку, безпеку та санітарні норми для громадських будівель.
  2. Вхідну зону роблять досить широкою, щоб відвідувачу хотілося зайти, але при цьому не пропускає холодне повітря з вулиці та антивандальної.
  3. Вкрай небажані перепади статі та поріжки у зоні масового руху людей.
  4. Крім основного залу, потрібні зручні підсобки, місця зберігання та санвузол. Чиста та доглянута зона особистої гігієни часто стає вирішальним фактором для орендарів.
  5. Бажано застосовувати на об’єкті прогресивні рішення та енергозберігаючі технології.
  6. При ремонті комерційної нерухомості терміни не менш важливі за якість. Тому перевагу віддають швидким у монтажі та доступним матеріалам.

Кращі види оздоблення

Відвідувачі не знають, які зусилля докладалися для їхнього комфорту, але оцінюють естетичність інтер’єру і судять про нього. Враховуючи це, для обробки комерційних приміщень вибирають довговічні, зносостійкі, прості у догляді та одночасно небюджетні матеріали. Необов’язково приголомшувати ціною обробки, головне, створити відчуття елегантної розкоші, спокою та візуальної рівноваги.

Керамограніт

Цей матеріал незамінний у комерційних приміщеннях. При високих експлуатаційних характеристиках він справжня знахідка для дизайнерів, які шукають оригінальні рішення за доступною ціною. Завдяки керамограніту, можна реалістично імітувати такі популярні матеріали, як дерево, натуральний камінь та бетон, при цьому покриття будуть набагато практичнішими та довговічнішими.