Як вибрати пульсоксиметр?

Вдома обов’язково має бути побутова медтехніка. Насамперед варто закупити пристрої для діагностики організму. Крім термометра та тонометра до списку не завадить додати пульсоксиметр. Компактний пристрій дозволяє визначити рівень насичення крові киснем.

Де придбати пульсоксиметр?

Необов’язково оминати спеціалізовані магазини свого міста. Можна замовити пульсоксиметр харьков з доставкою від компанії Babymedical. Переваги такого рішення:

 1. більший вибір моделей;
 2. можливість вибрати адресну доставку або забрати покупку у найближчій точці самовивезення — суттєво економить час;
 3. в інтернет-магазині представлені пристрої англійських, німецьких, польських брендів з гарною репутацією: Arhimed, Beurer, Heaco, Medisana;
 4. на товари надається гарантія виробника, їх можна повернути чи обміняти;
 5. пульсоксиметри різного цінового діапазону в асортименті;
 6. знижки та акції від магазину.

Скористайтеся опцією зворотного дзвінка, якщо вам потрібна консультація.

Навіщо потрібен пульсоксиметр?

Затребуваний пульсоксиметр насамперед у медичних закладах. Однак, пристрій не завадить купити для домашнього використання. Перевірка рівня насиченості крові киснем потрібна для наступних цілей:

 • перевірка стану серцево-судинної системи;
 • діагностика роботи дихальних шляхів;
 • відстеження стану при астмі;
 • діагностика ГРВІ;
 • перевірка на пневмонію.

Пристрій дозволяє визначити початок нападу, своєчасно виявити загострення хронічного захворювання та виміряти розвиток ускладнень.

Замовити пульсометр в першу чергу рекомендують для новонароджених та літніх людей. Зверніть увагу, що дитячі моделі відрізняються від дорослих. Також обов’язково потрібен пульсоксиметр при хронічних захворюваннях серцевої та дихальної системи, їх амбулаторному лікуванні.

Популярні пристрої серед спортсменів. Особливо тих, хто звик до високих навантажень, інтенсивних тренувань.

Що врахувати під час виборів пульсоксиметра?

Зверніть увагу, у якому діапазоні значень працює пристрій (вимірюється рівень сатурації та частоти серцевих скорочень). Чим він ширший, тим краще. Найширший діапазон професійних медичних приладів.

Уточніть, за яких кліматичних умов – температура, вологість – пристрій працює точно та справно.

Переконайтеся, що інтерфейс зручний і зрозумілий, особливо, якщо купуєте прилад для літніх батьків.

Бажано, щоб пульсоксиметр був у ударостійкому корпусі з гарним захистом від вологи та пилу. Це забезпечить тривалий термін служби.

Зверніть увагу на додаткові опції. Це може бути звуковий сигнал про відхилення від норми, складання гістограми, збір даних під час сну.