Придбання авто із США

Мало віриться, що хтось не чув про такий варіант придбання автомобіля. Тим не менш, багато хто не знає всіх тонкощів цього явища і часто покладається на інформацію від фірм, що надають свої посередницькі послуги або на злісні статті та коментарі противників такого способу покупки.

Незалежно від цього, автомобіль зі США як спосіб покупки має право на життя, хоча б заради того, щоб було з чим порівнювати. Отже, автомобіль у США можна купити:

1. Цілий уживаний автомобіль
1.1. у дилерів або у приватних продавців
1.2 на аукціонах
1.2.1 на дилерських аукціонах цілих автомобілів
1.2.2 на публічних аукціонах
2. Побитий автомобіль на дилерських salvage-аукціонах
3. Новий автомобіль у салоні

Який з варіантів віддати перевагу справі конкретної ситуації та розміру бюджету. Кожен із способів має свої переваги та недоліки.

1. Отже, цілий уживаний автомобіль із США

Купівля цілого автомобіля США може здійснюватися кількома шляхами.

1.1. Купівля автомобіля у дилерів або приватних осіб

Як правило, пошук автомобіля при такому способі покупки здійснюється кінцевим покупцем/майбутнім власником самостійно. Обережніші покупці звертаються до посередників, наприклад marlinshipping.com.ua.

Принцип пошуку у всіх однаковий: вводьте марку, модель, рік випуску, за бажання пробіг, максимальну-мінімальну вартість і виводьте результат із фотографіями та контактними даними продавця (дилер або приватна особа), що цікавить автомобіля. Залишається тільки зв’язатися із продавцем та обговорити деталі.

1.2. Купівля автомобіля на аукціонах у США

У США дуже поширений аукціонний принцип продажу. Продаж автомобілів не є винятком. Є безліч спеціалізованих аукціонів, на яких можна придбати цілий старий автомобіль і які можна класифікувати:

  • дилерські аукціони цілих автомобілів
  • публічні аукціони

1.2.1 дилерські аукціони цілих автомобілів

Автомобілі, якими торгують на таких аукціонах цілі та зі статусом «Crear Title». Головна перевага таких аукціонів – те, що вони закриті для широкої публіки і там можуть купувати лише автодилери, які мають ліцензію. Автомобілі на аукціон постачають виробники, страхові компанії, держустанови.

Участь в аукціоні можна не тільки через Інтернет, але й на місці.

Класифікація передпродажних ремонтних робіт виглядає приблизно так:

  • Dent Wizard — видалення вм’ятин на кузовних деталях;
  • Clean Team Detail Services — миття, чищення пилососом, 3-х рівневе чищення інтер’єру та екстер’єру;
  • Chip Wizard — видалення сколів з гарантією міцності та довговічності за власною технологією;
  • Wet sand & buff — полірування кузова із застосуванням вологого піску, видалення всіх неглибоких пошкоджень поверхні та покращення виду глибоких подряпин;

На дилерських аукціонів кожен автомобіль, що продається, має докладний звіт про його технічний стан, зберігається в закритих приміщеннях. Є можливість оглянути автомобіль до його придбання.

Вважається, що покупка на дилерських аукціонах є найнадійнішим способом придбання недорогого автомобіля.